Novinky

04.06.2024

Eurosatory, Paris

17. - 21. 6. 2024 Paříž (F), Hall 5a - C230


Navštivte stánek společnosti nVent SCHROFF na výstavě v Paříži.


Společnost nVent SCHROFF, tradiční dodavatel prvků pro Mission-Critical Systems dodává správná řešení také v oblastech Defence & Aerospace.

Společně nalezneme Ruggedized řešení pro jakékoli prostředí, ať už se jedná o skříně (VARISTAR CP MIL 19" 901E), modulární systémy s vyřešeným chlazením formátu VITA (i Conduction Cooled Assemblies), nebo kompletní řešení a komponenty pro systémy (VPX, VME64x, CPCI) v provedení MIL-STD.


Vývojová pracoviště jsou schopna měřit většinu požadovaných vlastností, včetně odolnosti na EMC rušení, vibrace, provádět tepelná měření, nebo posoudit dlouhodobou odolnost na slanou mlhu.


Více naleznete na: https://www.eurosatory.com/en/


26.04.2024

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem  Pflitsch a PMA ABB na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.13.04.2024

Middle East Energy, 2024

Navštivte stánek společnosti Raychem RPG na výstavě Middle East Energy!

16.-18. dubna 2024, Dubai World Trade Center (UAE)

Stand No: H2.H21.

Více informací naleznete zde


12.04.2024

embedded world, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy nVent SCHROFF na výstavě v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


12.04.2024

HANNOVER MESSE

22.-26. dubna 2024, Hannover (D).


Rozvoj udržitelné výroby, AI, použití vodíku v průmyslu, energetika, to jsou některá klíčová témata, k jejichž řešení se také připojují společnosti Pflitsch 

a PMA ve svých expozicích na letošním veletrhu.


Pflitsch    Hall 2, Booth D67

představuje prvky pro bezpečné a spolehlivé způsoby instalace kabeláže v průmyslových aplikacích. Zejména se jedná o EMC vývodky, blueglobe TRI nově s certifikací pro Cat. 8.2 (až 40 Gigabit), UNI Dicht TRI, dále vývodky do výbušných prostředí LevelEx, LevelEx AC, dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland a nový kabelový prostup CABseal.

Hygienický standard zastupuje zcela nové řešení vývodek Cleanplus, které je jako první certifikováno podle zpřísněného EHEDG standardu. Stánek doplňují průmyslové kanály pro vedení kabeláže a zákaznická řešení.


PMA ABB    Hall 15, Booth D76, Hall 15, Booth A06

se svými PMA flexible conduit cable protection systémy nabízí společnost široké spektrum řešení pro různé segmenty průmyslu. Systémy obsahují dělitelné hadice PMA Divisible, oplety EMC, koncovky, ochranné hadice PMAFLEX (vícevrstvé, hygienické, Ex), nebo PMA TRUST modulární úchytový systém.


Více informací naleznete zde.


02.04.2024

embedded world 2024, Norimberg9. - 11. 4. 2024 Norimberk (D), Booth 1-211 Hall 1


Navštivte stánek společnosti nVent SCHROFF v Norimberku.

Požadavky v sektorech vyžadujících vyšší toky dat, jako jsou telekomunikace, letectví, nebo Test and Measure vyžadují nové přístupy v oblasti EMC, stability výrobků při vyšších frekvencích, nebo zvýšeného odvodu tepla.

 V expozicích nVent SCHROFF naleznete některé technická odpovědi na tyto výzvy. Jedná se například o významné vylepšení útlumu stínění až do kmitočtu 40 GHz, CPCI Serial Backplane podle nového standardu, který podporuje PCI Express Gen4 (dvojnásobná přenosová rychlost, podporuje 10 GbE-KR i 10GbE-T), nebo platformu přístrojových skříněk RatiopacPRO vhodnou pro Test and Measure aplikace. 

Komplexním přístupem k integraci a kombinovatelnosti výrobků tak společnost nVent SCHROFF prezentuje, že nabízí více, než jen mechanická řešení ve finálních aplikacích.


Více naleznete na: https://www.embedded-world.de/


22.03.2024

AMPER 2024, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.06.03.2024

AMPER 2024, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve
do své expozice na 30. mezinárodním veletrhu


AMPER 2024 (19. - 21.3.2024, BVV Brno (CZ))

hala F, stánek 1.24


Dodáváme standardní a zákaznická řešení pro elektroniku a elektrotechniku, produkty

nVent SCHROFF, PFLITSCH, ABB PMA, RAYCHEM RPG, MOLEX, SEIFERT, ABB TNB a nVent HOFFMAN.


www.nvent.com, schroff.nvent.com

Rack Safety Plus, modulární skříně Varistar CP (IP55, EMC, SEISMIC i MIL), Novastar, napájecí zdroje, nové přístrojové pouzdro RatiopacPRO Style, Guardian Management Gateway, 19" techniku.


www.nvent.com, hoffman.nvent.com

Rozvaděče pro průmyslové aplikace (ELDON, HyShed, ZONEX), průmyslové klimatizace.


www.pflitsch.de

Dělitelné prostupy CABseal (IP66), kabelové vývodky pro kritické aplikace (EMC, Ex, EHEDG) v provedení UNI Dicht, blueglobe TRI, LevelEx, průmyslové kabelové kanály, (IK, PIK), hygienický design.


www.pma.ch

Spolehlivé flexibilní ochranné systémy PMA pro kabelové svazky (robotické, drážní, EHEDG), dělitelný program (PMA TRUST, oplety a koncovky), řešení pro potravinářský průmysl.


www.raychemrpg.com

Al a sklolaminátové boxy (i Ex provedení), vázací pásky a vývodky.


www.tnb.com, www.abb.com, www.molex.com, www.ifm.com

Vázací pásky s garantovanými vlastnostmi (i detekovatelné, antibakteriální), nástroje pro snadnou montáž, průmyslové konektory MOLEX, senzory pro průmyslové aplikace.


04.12.2023

Vánoce 2023

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2024 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


16.11.2023

sps smart production solutions 2023 - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem nVent HOFFMAN, PFLITSCHPMA a Seifert na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


13.10.2023

sps smart production solutions 2023

Navštivte stánek společností Pflitsch, PMA a Seifert Systems na výstavě sps smart production solutions 2023.

14. - 16. listopadu 2023, Norimberk (D), více informací naleznete zde.


nVent HOFFMAN hala 3C, stánek 461

Rozvaděče pro půmyslové aplikace, UL rozvaděče, nerezové skříně, ZONEX (do ATEX prostředí). Klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky pro stroje. Více informací naleznete zde.


PFLITSCH hala 2, stánek 439

Novinky v oblasti vedení a prostupů kabeláže pro průmyslové aplikace, nový prostup CABSeal, kabelové vývodky řad blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN Plus, certifikát UL),  UNI Dicht, velikosti M4 až M120, UNI Dicht EMC verze TRI, Ex (LevelEx a LevelEx AC), certifikáty (UL, CSA, EAC, EMC, Ex atd.), dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland M20 - M32, drátěné a kovové kabelové kanály, PIK včetně možných zákaznických řešení.

Více informací naleznete zde.


ABB PMA hala 4, stánek 420

Výrobky ABB PMA nabízí flexibilní, kabelové ochranné systémy, široké spektrum vícevrstvých materiálů pro různé segmenty průmyslu. Dělitelné hadice PMA Divisible, modulární úchytový systém PMA TRUST, oplety EMC, koncovky, ochranné hadice PMAFLEX (hygienické, Ex), PMAFIX Pro koncovky pro dynamické aplikace, set pro kolaborativní roboty.

Více informací naleznete zde.


Seifert Systems hala 3C, stánek 318

Klimatizace, termoelektrické jednotky, tepelné výměníky pro průmysl. Mnoho variant provedení včetně příslušenství jako EMC ventilátory, LED osvětlení.

Více informací naleznete zde.

12.10.2023

nVent HOFFMAN svorkovnicové skříně hygienic design

HDTB je název nových svorkovnicových skříní od společnosti nVent HOFFMAN, které splňují přísné hygienické požadavky potravinářského a farmaceutického průmyslu.

Nové skříňky splňují nejvyšší standardy IP66 a IP69 pro vysokotlaké čištění při vysokých teplotách. Tělo a dveře jsou vyrobeny z materiálu AISI 304L a vyjímatelné silikonové těsnění je třídy FDA.

Dále mají skříňky hladké samoodvodňovací povrchy, boční strany se sklonem 3 stupně a šrouby v provedení hygienic design.

Více informací naleznete zde.


12.10.2023

nVent HOFFMAN klimatizace pro extrémní prostředí

Společnost nVent HOFFMAN přichází jako první na trh s klimatizací určenou pro extrémní prostředí. Odolné a spolehlivé řešení nabízí špičkovou ochranu kriticky důležitých zařízení v aplikacích v oblastech vodohospodářských, patrochemických, farmaceutických, námořních, těžebním průmyslu a v dalších etrémních prostředích.

Portfolio klimatizačních jednotek splňuje přísné požadavky certifikace UL Type 4X a norem IEC IP66 a IP69. Jednotky jsou navrženy se zkoseným krytem z nerez oceli pro zabránění hromadění kapalin a pevných částic, těsnění používají neoprénové třídy FDA. Tato řešení umožňují omývání bez nutnosti doplňkové ochrany.

Materiál je nerezová ocel AISI 304L a provozní rozsah teplot - 40 st.C až +55 st.C.

Další informace naleznete zde.


09.10.2023

nVent SCHROFF RatiopacPRO Style

Společnost SCHROFF představuje novou verzi přístrojové skříňky Ratiopac-PRO Style. Inovované, modulární pouzdro zajišťuje ochranu kritických komunikačních a elektronických sytémů.


Zákazníci zabývající se testováním a měřením stále více požadují, aby vzhled jejich přístrojů odrážel hodnoty a identitu jejich značky. Zde je možné vzhled každého pouzdra přizpůsobit dle firemního designu. Možné jsou tisíce kombinací za použití výměnných rámů, panelů a dalších uživatelem volitelných elementů.


Zvolit je možné pouzdro standardní, standardní modifikované a nebo pouzdro zcela na míru dle Vašich požadavků.

První varianta je dostupná v 220 rozměrech od výšky 2U, v jedné barevné kombinaci. Modifikovaná varianta pak umožňuje až tisícovku různých možností konfigurace, širokou barevnou škálu a možnost individuálního potisku. Třetí verze pak nabízí změnu velikosti i tvaru pouzdra zcela dle přání zákazníka. Je možné také dodat s výřezy a koncepčním řešením chlazení.


Samozřejmostí je volitelné EMC stínění, stohovatelnost pouzdra, snadný přístup do pozdra a varianty s madly či bez.


Další informace a konfigurátor k pouzdru naleznete zde. Katalog pak na našich stránkách v sekci Ke stažení.


22.09.2023

TRAKO 2023, Gdańsk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem SCHROFF a PMA na výstavě v Gdańsku.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


18.09.2023

TRAKO 2023, Gdańsk (PL)

Navštivte stánky našich partnerů na 15. mezinárodním veletrhu kolejové dopravy TRAKO 2023, kde v expozici naleznete vhodná řešení pro Vaše drážní aplikace.


19. - 22. září, AMBEREXPO Gdańsk (PL),


společnost nVent SCHROFF stánek D51
v expozici naleznete certifikované komponenty jak pro Rolling Stock, tak pro Trackside aplikace např. modulární skříň Varistar CP On-board Cabinet s certifikací pro kolejová vozidla (EN50155) pro aplikace jako Train Control Management System (TCMS), dále modulární EuropacPRO 19" subracky pro drážní infrastrukturu, Outdoor Trackside Cabinets a také další vhodné příslušenství.

Více naleznete tu:

https://schroff.nvent.com/en-ro/solutions/schroff/applications/railway-transportation-enclosures


společnost PMA ABB stánek C52

Ochranné hadice a koncovky PMA s certifikací pro drážní vozidla i infrastrukturu, vázací pásky, prvky výstroje kolejových vozidel.

Více naleznete tu:

https://new.abb.com/railway/abb-solutions-for-transportation-rail-and-infrastructure


Další informace k výstavě naleznete zde.


31.08.2023

Elektrotechnická výstava 2023 - Hradec Hrálové - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Hradci Králové.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


04.08.2023

Elektrotechnická výstava 2023 - Hradec Hrálové

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na 28. ročníku výstavy


Elektrotechnická výstava 2023


(30. - 31.8.2023, Zimní stadion Hradec Králové)

stánek č. 94


Dodáváme standardní a zákaznická řešení pro elektroniku a elektrotechniku, produkty

nVent SCHROFF, PFLITSCH, ABB PMA, RAYCHEM RPG, MOLEX, SEIFERT, ABB TNB, nVent HOFFMAN a nVent ERICO.


www.nvent.com, schroff.nvent.com

Novastar, Guardian Management Gateway, 19" technika, přístrojové skříňky.

www.nvent.com, hoffman.nvent.com

Nástěnné rozvaděče, rozvaděče pro průmyslové aplikace (ELDON, ZONEX), průmyslové klimatizace.

www.pflitsch.de

Vývodky pro automatizaci (UNI Dicht), kritické aplikace (EMC, Ex, EHEDG), blueglobe TRI, LevelEx, dělitelné prostupy (IP66) CABseal, průmyslové kabelové kanály, (IK, PIK), Hygienický design.

www.pma.ch

Flexibilní ochranné systémy PMA pro kabelové svazky (robotické, drážní, EHEDG), dělitelný program (PMA TRUST, oplety a koncovky), řešení pro potravinářský průmysl.

www.raychemrpg.com

Al a sklolaminátové boxy (i Ex provedení), vázací pásky a vývodky.

www.tnb.com, www.abb.com, www.molex.com, www.ifm.com

Vázací pásky (detekovatelné, antibakteriální), nástroje pro snadnou montáž,

průmyslové konektory MOLEX, senzory pro průmyslové aplikace.


Další informace naleznete zde.


08.06.2023

Rail Business Days 2023, Ostrava - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Ostravě.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


12.05.2023

Rail Business Days 2023, Ostrava

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na mezinárodním veletrhu kolejové dopravy Rail Business Days 2023

5. - 7. června, Ostrava - Trojhalí Karolina

číslo stánku C07

U nás naleznete spolehlivá řešení pro kolejová vozidla i drážní infrastrukturu, používáme produkty společností

nVent SCHROFF, PFLITSCH, ABB PMA, nVent HOFFMAN, SEIFERT, RAYCHEM RPG, MOLEX, nVent ERICO, nebo nVent TRACER.

Pro aplikace Train Control Management System (TCMS) v kolejových vozidlech je vhodná například modulární skříň Varistar CP Onboard Cabinet, která je splňuje EN50155, subracky pro drážní aplikace (IEC 60297, BN 411003, NF F61-005, vibrace, EMC i zákaznická řešení), CPCI Systémy. Pro drážní infrastrukturu skříně VARISTAR odolné proti vibracím IEC 61969-3 class 2, nebo outdoorové dvoustěnné Al skříně.

Více naleznete na: https://schroff.nvent.com/en-cz/solutions/schroff/applications/railway-transportation-enclosures

Dále bychom Vám rádi představili prvky pro ochranu kabeláže, například průchod nepřerušené ochranné hadice střechou, nebo stěnou vozidla bez nutnosti dalšího těsnění (až M63), nebo robustní, vibracím odolné kabelové vývodky (UNI Dicht, blueglobe) pro drážní infrastrukturu a kolejová vozidla, (až EN 45545-3), také ve variantách EMC, víceděrové, dělitelné, kabelový prostup CABseal, nebo kabelové kanály.

Více naleznete na: https://www.pflitsch.de/en/solutions/railway-industry/

Vícevrstvé ochranné hadice PMA pro kolejová vozidla (XPCS, XPCSF, XVCSF) a UV stabilní materiály (XSOL, XVCS1H, XVCS2H) pro drážní infrastrukturu, dále koncovky vhodné jak pro statické, tak dynamické aplikace (krytí až IP69K dlouhodobě), modulární úchytový systém PMA TRUST pro fixaci ochranných hadic i kabeláže, oplety pro kolejová vozidla (i dělitelné), EMC řešení pro drážní aplikace. Použité materiály splňují požadavky požární bezpečnost (až EN45545-3, NFPA 130) a plní svou funkci dlouhodobě i při nízkých teplotách,

Více naleznete na: https://new.abb.com/low-voltage/products/conduit-fittings/pma/markets/pma-cable-protection-solutions-for-the-rail-industry

Z dalších používaných komponent máme Al a sklolaminátové Junction Boxy, nebo nerezové vázací pásky.

Více informací o výstavě naleznete zde.


05.05.2023

Ratiopac-PRO Style

Na výstavě Embedded World v Norimberku představila společnost SCHROFF novou verzi přístrojové skříňky Ratiopac-PRO Style.

Inovované, modulární pouzdro zajišťuje ochranu kritických komunikačních a elektronických sytémů.

Vzhled každého pouzdra lze přizpůsobit dle firemního designu. Možné jsou tisíce kombinací za použití výměnných rámů, panelů a dalších uživatelem volitelných elementů.


05.04.2023

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem HoffmanPflitsch, PMA a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru (D).

17. - 21. dubna 2023.


nVent - Hoffman  Hall 11, Booth E29

Rozvaděče pro průmyslové aplikace (ELDON, Hygienic Design Enclosures, ZONEX), průmyslové klimatizace, prvky pro vystrojení rozvaděčů, nVent STEINHAUER ModCenter (Panel Shop Automation Solution).


Pflitsch  Hall 12, Booth E04

Bezpečné a spolehlivé způsoby instalace kabeláže v průmyslových aplikacích. Vývodky, blueglobe (EMC, Ex, HT, CLEAN Plus, TRI nově s certifikací Cat. 8.2,  UNI Dicht, velikosti M4 až M120, nově UNI Dicht TRI, certifikáty (UL, CSA, EAC, EMC, Ex atd.), vývodky LevelEx, LevelEx AC, dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland M20 - M32, nový prostup CABseal, UNI flange, kovové a drátěné kanály pro vedení kabeláže, zákaznická řešení.


PMA ABB  Hall 11, Booth B39/2, Hall 15, Booth D74

PMA flexible conduit cable protection system, široké spektrum materiálů odpovídající segmentům průmyslu. Dělitelné hadice PMA Divisible, oplety EMC, koncovky, PMAFLEX (vícevrstvé, hygienické, Ex ochranné hadice), PMA TRUST modulární úchytový systém.


Raychem RPG  Hall 12, Booth E38

Al a plastové rozvodné nástěnné boxy pro průmyslové aplikace (i v Ex provedení), vázací pásky, zákaznická řešení.


Více informací naleznete zde.


24.03.2023

AMPER 2023, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


13.03.2023

AMPER 2023, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na 29. mezinárodním veletrhu


AMPER 2023 (21. - 23.3.2023, BVV Brno (CZ))

hala F, stánek 1.16


Dodáváme standardní a zákaznická řešení pro elektroniku a elektrotechniku, produkty

nVent SCHROFF, PFLITSCH, ABB PMA, RAYCHEM RPG, MOLEX, SEIFERT, ABB TNB, nVent HOFFMAN a nVent ERICO.


www.nvent.com, schroff.nvent.com

Platforma pro modulární skříně Varistar CP (IP55, EMC, SEISMIC i MIL), nové prvky pro vnitřní zástavbu skříní (Novastar, Guardian Management Gateway),napájecí zdroje, 19" technika, přístrojové skříňky.


www.nvent.com, hoffman.nvent.com

Nástěnné rozvaděče, rozvaděče pro průmyslové aplikace (ELDON, HyShed, ZONEX), průmyslové klimatizace.


www.pflitsch.de

Vývodky pro automatizaci (UNI Dicht), kritické aplikace (EMC, Ex, EHEDG), blueglobe TRI, LevelEx, dělitelné prostupy (IP66) CABseal, průmyslové kabelové kanály, (IK, PIK), Hygienický design.


www.pma.ch

Flexibilní ochranné systémy PMA pro kabelové svazky (robotické, drážní, EHEDG), dělitelný program (PMA TRUST, oplety a koncovky), řešení pro potravinářský průmysl.


www.raychemrpg.com

Al a sklolaminátové boxy (i Ex provedení), vázací pásky a vývodky.


www.tnb.com, www.abb.com, www.molex.com, www.ifm.com

Vázací pásky (detekovatelné, antibakteriální), nástroje pro snadnou montáž,

průmyslové konektory MOLEX, senzory pro průmyslové aplikace.


12.03.2023

embedded world, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy SCHROFF na výstavě v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


03.03.2023

embedded world, Norimberk

Navštivte stánek společnosti Schroff na výstavě v Norimberku hala 1, stánek 1-441. V termínu 14. - 16. března 2023.

Více informací naleznete zde.


05.12.2022

Vánoce 2022

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2023 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


10.11.2022

sps smart production solutions 2022 - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem PflitschPMA a Seifert na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


28.10.2022

sps smart production solutions 2022

Navštivte stánek společností Pflitsch, PMA a Seifert Systems na výstavě sps smart production solutions 2022.

8. - 10. listopadu 2022, Norimberk (D), více informací naleznete zde.


Pflitsch hala 2, stánek 439

Pod motem "Easy installation for automation" uvidíte novinky řešení vedení a prostupů kabeláže pro průmyslové aplikace zejména v oblastech EMC, Ex (LevelEx a LevelEx AC). V aplikacích budou také vidět další výrobky, jako kabelové vývodky řad blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN Plus, certifikát UL),  UNI Dicht, velikosti M4 až M120, certifikáty (UL, CSA, EAC, EMC, Ex atd.), vývodky LevelEx, dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland M20 - M32, drátěné a kovové kabelové kanály, PIK, VARiOX včetně možných zákaznických řešení.

Kromě inovací chce na výstavě společnost PFLITSCH nabídnou také překvapení a při stand party 08. 11. 2022 slibuje představit zcela nový výrobek.

Více informací naleznete zde.


ABB PMA hala 4, stánek 420

Výrobky ABB PMA nabízí flexibilní, kabelové ochranné systémy s certifikovanými vlastnostmi. Široké spektrum možných materiálů pro různé segmenty průmyslu. Dělitelné hadice PMA Divisible, oplety EMC, koncovky, ochranné hadice PMAFLEX (vícevrstvé, hygienické, Ex), PMAFIX Pro koncovky pro dynamické aplikace, nebo modulární úchytový systém PMA TRUST.

Více informací naleznete zde.


Seifert Systems hala 3, stánek 241

Klimatizace, termoelektrické jednotky, tepelné výměníky pro průmysl. Mnoho variant provedení včetně příslušenství jako EMC ventilátory, LED osvětlení.

Více informací naleznete zde.

23.09.2022

InnoTrans 2022, Berlín - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem PMA, PFLITSCH, nVent, ABB na výstavě v Berlíně.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


01.09.2022

InnoTrans 2022, Berlín (D)

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh kolejové dopravy InnoTrans 2022, kde v expozici naší i našich partnerů naleznete vhodná řešení pro Vaše drážní aplikace.

20. - 23. září, Berlin (D)

Více informací naleznete zde.

V letošním roce se naše společnost podílí spolu s dalšími dlouholetými partnery ABB PMA na prezentacích moderních řešení ochrany kabeláže pro kolejová vozidla (R22/R23) a drážní infrastrukturu. Stánek společnosti Ranger Enterprise Co., Ltd. (Hong Kong, SAR China), kde jsme spoluvystavovatelé naleznete pod vysílací věží Hall 15.1, Booth 270.

V praktických řešeních uvidíte použití vícevrstvých, UV i nárazům odolných ochranných hadic PMA (XPCS, XPCSF, XVCSF) v aplikacích pro vozidla, pro drážní infrastrukturu (XSOL, XVCS1H, XVCS2H), dále koncovky vhodné jak pro statické, tak dynamické aplikace (krytí až IP69K dlouhodobě). Použité materiály splňují požadavky požární bezpečnosti (EN45545-3, NFPA 130) a plní svou funkci dlouhodobě i při nízkých teplotách.

V dalších expozicích můžete nalézt také koncovky a oplety ve verzi EMC, řešení pro ochranu kabeláže oplety PMA JACK pro vnitřní instalace v kolejových vozidlech a prostupy s funkcí požární přepážky. Novinkou je také modulární úchytový systém PMA TRUST pro fixaci ochranných hadic i kabeláže. 

Rádi bychom Vás také pozvali k návštěvě stánků našich partnerů: 


společnost PFLITSCH, Hall 12, Booth 455
připravila novou fixační vývodku pro průchod nepřerušené ochranné hadice střechou, nebo stěnou vozidla bez nutnosti dalšího těsnění, nebo koncovek, robustní, vibracím odolné kabelové vývodky (UNI Dicht, blueglobe) pro drážní infrastrukturu a kolejová vozidla, těsnění splňující požadavky požární bezpečnosti (EN 45545-3), (také ve variantách EMC, víceděrové, dělitelné). Zákaznická řešení kabelových kanálů.

společnost nVent SCHROFF, Hall 15, Booth 230
má v expozici nově modulární skříň Varistar CP Onboard Cabinet, která je certifikována pro kolejová vozidla (EN50155) například pro aplikace jako Train Control Management System (TCMS), dále tradiční modulární nVent SCHROFF Europac PRO 19" subracky s certifikací pro drážní infrastrukturu a také další prvky vhodné pro aplikace v drážní dopravě (Al EMC Case, Fans).

společnost ABB, Hall 15, Booth 325
nabízí komplexní řešení v oblastech Smart Transportation Rail & Infrastructure. Více naleznete na: abbsmartsocieties.com


24.06.2022

embedded world 2022, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy nVent na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


24.06.2022

automatica 2022, Mnichov - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy ABB na výstavě
v Mnichově.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


20.06.2022

automatica 2022, Mnichov

Navštivte stánek společnosti ABB na výstavě v Mnichově, hala B5.231. V termínu 21. - 24. června 2022.

Více informací naleznete zde.


17.06.2022

embedded world 2022, Norimberk

Navštivte stánek skupiny nVent na výstavě v Norimberku hala 1, stánek 1-210. V termínu 21. - 23. června 2022.

Více informací naleznete zde.


20.05.2022

AMPER 2022, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


09.05.2022

AMPER 2022, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do naší expozice na
28. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2022.

 

17.5. - 20.5. 2022, BVV BRNO

hala F, stánek 1.10

Pracujeme s produkty:

nVent HOFFMAN, nVent SCHROFF, ERICO, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, RAYCHEM RPG, MOLEX a TnB

novinky zde21.12.2021

Nový hlavní katalog PMA

Představujeme nový hlavní katalog PMA Flexible cable protection systems.Katalog naleznete ke stažení zde.


07.12.2021

Vánoce 2021

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2022 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


06.12.2021

Z Eldonu je nyní nVent HOFFMAN

Společnost Eldon je nyní nVent HOFFMAN, stala se tak součástí vysoce výkonné společnosti v oblasti elektrotechniky, nVent. I pro nVent HOFFMAN stále platí hodnoty Eldonu, jako jsou inovace produktů a být partnerem, s nímž se snadno obchoduje. Tyto hodnoty jsou nyní navíc obohaceny rozšířenými zdroji nVentu.

Spojené společnosti nabízejí rozšířenou globální produktovou nabídku s lokální výrobou a dodávkami a flexibilní, schopný personál vám nablízku, celosvětově.

Značka nVent HOFFMAN má celosvětově dobré renomé, nicméně pouze limitovaný vliv v Evropě. Eldon má na druhou stranu v Evropě silnou pozici. Kombinací těchto dvou značek do jedné, nVent HOFFMAN, je potenciál pro růst napříč světadíly dechberoucí. Ve skutečnosti jsme unikátem v tom smyslu, že máme kompletní řadu IEC a NEMA produktů dostupnou po celém světě.

Novou nabídku naleznete v katalogu zde.


16.04.2021

HANNOVER MESSE - Digital Edition - poděkování

Vážení zákazníci, děkujeme Vám za sledování online prezentací společnosti PFLITSCH

na výstavě HANNOVER MESSE - Digital Edition.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 07.04.2021

HANNOVER MESSE - Digital Edition

" Industrial Transformation" je klíčové téma letošního ročníku mezinárodního veletrhu, který se tentokrát koná v novém, plně digitálním formátu.

Vážení zákazníci, zveme Vás srdečně na online prezentace společnosti PFLITSCH na výstavě HANNOVER MESSE - Digital Edition (12.04. - 16.04.2021).

Další informace nelaznete zde.


02.04.2021

Řešení ochrany kabelů pro kolejová vozidla a železniční infrastrukturu

Podívejte se na živá videa z výrobního závodu PMA ve švýcarském Usteru:

- prohlídka nejnověší linky pro výrobu vícevrstvých ochranných hadic

- prohlídka testovací laboratoře

- prezentace řešení ochrany kabelů pro kolejová vozidla na 3D modelu vlaku

- prezentace řešení ochrany kabelů pro instalace železniční infrastruktury


Videa naleznete zde a zde.


16.12.2020

UNI Dicht s těsnícími vložkami pro více kabelů

Společnost PFLITSCH má nyní v nabídce již více než 3 000 různých víceděrových těsnicích vložek pro kabely různých průměrů. Víceděrová těsnění jsou vhodná tam, kde není místo na instalaci většího počtu vývodek.

Těla kabelových průchodek jsou k dispozici z mosazi, nerezové oceli, polykarbonátu a PVDF s těsnicími vložkami z TPE, TPE-V nebo nyní nově také ze silikonu.

Varianty se silikonovými těsnicími vložkami jsou určené pro vysokoteplotní aplikace do 200 °C případně pro nízké teploty do -55 °C.

Stupeň krytí IP 65 a IP 68 (až 10 bar).


16.12.2020

PFLITSCH vývodky z materiálu polykarbonát

Společnost PFLITSCH ve výrobě průběžně nahrazuje materiál PA-6-3 (v objednacím čísle značeno písmenem "u") používaný pro výrobu těl vývodek za  materiál polykarbonát (značeno písmeny "PC").

Nový materiál byl testován v souladu s EN 62444. Certifikace UL a CSA by měla být obdržena nejpozději IQ/2021.

Teplotní rozsah zůstává nezměněn -20 až 100 C, stejně jako barva. Vývodka z polykarbonátu má lepší vlastnosti:

- vysoká pevnost, odolnost proti nárazu, tuhost a tvrdost

- nejvyšší třída hořlavosti V0 podle UL 94

- chemická odolnost (chlorovaná voda 20%, isopropanol, minerální olej, kyselina sírová 30%)

- bez halogenů, fosforu, azbestu a PCB / CFC

- odpovídá WEEE a RoHS


04.12.2020

Vánoce 2020

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2021 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


30.11.2020

SPS Connect 2020 - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu online prezentace společnosti PFLITSCH, na konferenci SPS Connect 2020.


03.11.2020

SPS Connect 2020

Vážení zákazníci, navštivte online prezentaci společnosti Pflitsch na konferenci SPS Connect 2020!Očekávat můžete spolehlivá řešení pro ochranu kabeláže v průmyslových aplikacích, zejména výrobky pro vedení a prostupy kabeláže v robotických aplikacích, nebo v oblastech průmyslové automatizace. Dále produkty EMC (například řadu blueglobe TRI), nebo výrobky pro instalace splňující náročné hygienické požadavky.

Kromě jiného naleznete také vzájemně kompatibilní řady kabelových kanálů pro průmysl včetně programu, který umožňuje zákaznické sestavy a také nové řady nástrojů a nářadí pro profesionální a bezpečné úpravy.


Více naleznete zde.


01.04.2020

SpectraCool s rozšířenou protikorozní ochranou

Firma nVent HOFFMAN představuje klimatizační jednotky SpectraCool se zvýšenou ochrannou proti korozi komponent, které jsou kritické pro chod klimatizace. Klimatizace jsou vhodné do prostředí, kde jsou vystaveny korozivním a chemickým látkám, jako je například: chemický průmysl, zařízení pro úpravu vody, čistírny odpadních vod, zpracování ropných produktů atd.. 

Klimatizace mají dvě úrovně protikorozní ochrany:

1. úroveň: ochranný povlak na všech exponovaných měděných trubkách a pájených spojích a na termostatu

2. úroveň: ochranný povlak první úrovně, plus navíc ochranný povlak na výparníku a pěnový obal na termostatu.

Většina modelů je vybavena energeticky efektivním rotačním kompresorem. Rozsah provozních teplot od -40 °C do 55 °C. Napájecí napětí 115, 230 V nebo 3-fázové 400, 460 V.

Výkony jednotek jsou od 1172 W až po 5861 W.

Jednotky mají certifikaci UL Listed.

Atraktivní průmyslový design s minimem viditelných spojovacích prvků umožňuje vnější a nebo částečně zapuštěnou montáž.


31.03.2020

Comptec

Pro Vaši elektroniku představujeme od firmy nVent SCHROFF stolní pouzdro Comptec, vhodné i pro 19" subrack.

Pouzdro se vyrábí ve výškách 3U, 4U, 6U, 7U, 9U a 12U.

Stabilita je dána pevným hliníkovým litým rámem vpředu i vzadu. Robustní přední i zadní identická hloubkově symetrická konstrukce umožní zástavbu až do 40kg.

Spolehlivé chlazení Vaší elektroniky zajistí důmyslně umístěné větrací štěrbiny ve spodním víku. Pro snadné přenášení je možnost volit mezi rukojetí a bočními madly. Vhodnou pracovní pozici zajišťují nastavitelné nožičky.

Možná jsou také zákaznická řešení - výřezy, speciální barvy, atypické velikosti nebo montážní služba již od 1 ks.

Podrobnější informace naleznete v katalogu Desktop Enclosures .


31.03.2020

CompacPRO

Pouzdro CompacPRO od firmy nVent SCHROFF je možné osadit vodícími lištami pro karty nebo montážní deskou pro další elektroniku.

Pouzdro je dostupné ve výškách 2 U, 3 U, 4 U a 6 U. Šířka pouzdra může být od 28 HP až po 84HP.

Přední a zadní identická hloubkově symetrická konstrukce s robustním tlakově litým rámem. Boční panel je s integrovaným madlem.

 Podrobnější informace naleznete v katalogu Desktop Enclosures .


31.03.2020

PropacPRO

Přístrojová skříňka PropacPRO od firmy nVent SCHROFF je vhodná jak pro před konfigurované komponenty dle IEC 60297-3-100 tak i pro zásuvné kazety a eurokarty. 

Přední rám a boční panely jsou vyrobené z hliníku. Pouzdro se vyrábí ve výškách 2 U, 3 U, 4 U a 6 U.

Ve výškách 3U a 6U je v nabídce varianta osazena horizontálními lištami a vodítky pro eurokarty dle normy IEC 60297.

Skříňky výšky 3U a 4U jsou připraveny pro osazení naklápěcím držadlem.

V nabídce naleznete rovněž rozsáhlé příslušenství přizpůsobené přenosným aplikacím.

Pouzdro je možno dodatečně osadit sadou pro EMC stínění.

Podrobnější informace naleznete v katalogu Desktop Enclosures


17.03.2020

Schroff COM Nano System

Firma Schroff vyvinula nové průmyslové mini PC se standardním rozhraním jako je USB, Ethernet a DisplayPort.

U počítače je možné běžné krytí IP20, pomocí dodatečného těsnění, navýšit až na krytí IP53.

Díky COM Express Type 6 je pouzdro kompatibilní s procesory osmé generace Intel Core i.

Oblasti použití: telekomunikace, průmyslová automatizace, testery atd.

Bližší informace naleznete zde.


17.03.2020

Seifert SlimLine Pro

Firma Seifert představuje klimatizační jednotky SlimLine Pro. Jednotky mají velmi jednoduchou instalaci a montážní doba může být i pod 2 minuty. Všechny modely jsou vybaveny integrovaným odpařováním kondenzátu.

Parametry:

- chladící výkon 350 W až 6,2 kW

- teplotní rozsah 10°C až 60°C

- certifikace NEMA / UL typu 3, 3R, 12, 4 a 4X (modely z nerez oceli)

- varianty v nerez provedení pro potravinářský provoz

- IP 56

Další informace v katalogu zde.


28.02.2020

embedded world 2020, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy nVent na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


31.01.2020

Pouzdra s otvory pro ovládací prvky

Společnost nVent HOFFMAN nabízí rovněž krabičky pro ovládací prvky.

Tlačítková pouzdra jsou navržena s otvory 22,5 mm a 30,5 mm.

Těsnění použitá v krabičkách jsou odolná na oleje.

Pouzdra s více než jednou řadou otvorů pro tlačítka mají integrovaný pant na kterém drží otevřené víko při instalaci.

Barvy jsou dostupné standardní šedá a bezpečnostní žlutá.

V nabídce jsou varianty od 1 až po 16 otvorů v obou průměrech.


28.01.2020

embedded world 2020, Norimberk

Embedded World 

25. - 27. February 2020

Exhibition Grounds Nuremberg, Germany

Hall 1, Booth 1-561

Navštivte stánek společnosti nVent SCHROFF v Norimberku.

Více naleznete na:

https://www.embedded-world.de/en


06.12.2019

Vánoce 2019

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2020 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


29.11.2019

SPS, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem nVent - Hoffman, nVent - Steinhauer, PflitschPMA a Seifert na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


01.11.2019

SPS, Norimberk

Navštivte stánky firem nVent Hoffman, nVent Steinhauer, Pflitsch, PMA a Seifert na výstavě SPS - smart production solutions 2019.

 

26. - 28. listopadu 2019, Norimberk

 

nVent - Hoffman hala 3C, stánek 429, hoffman.nvent.com

UL rozvaděče, nerezové skříně GL66, ZONEX (do ATEX prostředí). Klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky pro stroje.

Keywords: Air Conditioners, Heat Exchangers, Human Machine Interface, Stainless Steel Enclosures, UL Cabinets, Wall-Mount Cases

 

nVent - Steinhauer hala 3C, stánek 429, www.steinhauerna.com

Obráběcí centra pro úpravu rozvaděčů a skříní.

Keywords: ModCenter, PWA, NC Cut

 

Pflitsch hala 3C, stánek 121, www.pflitsch.de

Systémy ochrany kabeláže pro průmyslové aplikace. Vývodky, blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN Plus, certifikát UL),  UNI Dicht, velikosti M4 až M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, EAC, EMC, Ex atd.), vývodky LevelEx, dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland M20 - M32, drátěné a kovové kabelové kanály, PIK, VARiOX, zákaznická řešení.

Keywords: UNI Dicht, blueglobe TRI, Industrial - Trunking, PIK - Trunking

 

ABB - PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

Certifikované, flexibilní, kabelové ochranné systémy. Široké spektrum možných materiálů pro různé segmenty průmyslu. Dělitelné hadice PMA Divisible, oplety EMC, koncovky, PMAFLEX (vícevrstvé, hygienické, Ex ochranné hadice), PMAFIX Pro koncovky pro mobilní aplikace.

Keywords: PMA Divisible System, PMAFIX Pro, PMAFLEX Pro, Multilayer

 

Seifert Systems hala 3C, stánek 135, www.seifertmtmsystems.de

Chladící, topné a odvlhčovací systémy pro průmysl. Klimatizace, termoelektrické jednotky, tepelné výměníky, mnoho variant. Příslušenství, EMC ventilátory, LED osvětlení.

Keywords: Cooling units, Thermal Management, Fans and Blowers, LED Lighting

 

Více informací naleznete zde.


01.06.2019

PFLITSCH slaví 100 let 1919 - 2019

Společnost PFLITSCH slaví 100 let od svého založení. 1. července 1919 založil pan Ernst Pflitsch firmu na výrobu komponent pro elektroinstalace v budovách. Osvětlení, šroubové svorky, zástrčky atd.

 

V roce 1951 se Otto Pflitsch rozhodl z důvodu vysokého tlaku konkurence a problémy s exportem zcela změnit výrobu. Začal s výrobou kabelových průchodek.

 

V sedmdesátých letech přišli s první plastovou vývodkou, v osmdesátých letech zařadili do prodeje kabelové kanály a v polovině let devadesátých začali prodávat drátěné kabelové kanály a speciální průchodky (Atex, EMC, nové materiály mosaz, nerez).

 

Firma PFLITSCH si vždy držela náskok před konkurencí díky inovativním produktům a vysoké kvalitě.


24.05.2019

ELO SYS 2019 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


03.05.2019

ELO SYS 2019, Nitra

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do expozice firmy E-comps, s.r.o. na výstavě: 

 

ELO SYS 2019
21. - 24. 05. 2019, AGROKOMPLEX Nitra
hala A, stánek 4

 

25. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, elektroniky, osvětlení a telekomunikací

 

Ověřené produkty i novinky od společností:

nVent, HOFFMAN, SCHROFF, ERICO, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, RAYCHEM RPG,  MOLEX a TnB

 

www.nvent.com, schroff.nvent.com

CopmactPCI systémy, modulární skříně VARISTAR (EN 45545-2, IP55, EMC, SEISMIC i MIL), napájecí zdroje, nové příslušenství pro skříně NOVASTAR, 19" technika, přístrojové skříňky, OUTDOOR TRACKSIDE.

 

www.nvent.com, hoffman.nvent.com

Nástěnné rozvaděče GL66, rozvaděče pro průmyslové aplikace (Proline, HyShed, ZONEX), průmyslové klimatizace.

 

www.pflitsch.de

Vývodky pro náročné aplikace blueglobe, Exd (LevelEx), dělitelné prostupy (IP66) v plastové i kovové verzi, průmyslové kabelové kanály (VARiOX, PIK), drátěný kanál Z-Shape.

 

www.pma.ch

Ochranné systémy PMA pro kabelové svazky (robotické, drážní, EHEDG), dělitelný program (oplety a koncovky), řešení pro potravinářský průmysl, nové třívrstvé hadice pro kolejová vozidla.

 

www.raychemrpg.com

Al a plastové krabičky (i v Ex provedení), vázací pásky a vývodky.

 

www.tnb.com, www.abb.com, www.molex.com, www.ifm.com

Vázací pásky (detekovatelné, antibakteriální), nástroje pro jednoduchou montáž, průmyslové konektory MOLEX, senzory pro průmyslové aplikace.


05.04.2019

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Hoffman, Pflitsch, PMA, Molex a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


26.03.2019

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem HoffmanPflitsch, PMAMolex a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.

V termínu 1. - 5. dubna 2019.

nVent - Hoffman - hala 11, stánek E25

Pflitsch - hala 13, stánek E97

PMA - hala 11, stánek A35

Molex - hala 9, stánek F76

Raychem RPG - hala 13, stánek D82

Více informací naleznete zde.


22.03.2019

AMPER 2019, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


05.03.2019

Amper 2019, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do naší expozice na
27. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2019.

 

19.3. - 22.3. 2019, BVV BRNO

hala F, stánek 1.06

 

Pracujeme s produkty:

nVent, HOFFMAN,  SCHROFF, ERICO, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, RAYCHEM RPG, MOLEX a TnB

novinky zde


01.03.2019

embedded world 2019, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy nVent na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.
22.02.2019

embedded world 2019, Norimberk

Navštivte stánek skupiny nVent na výstavě v Norimberku hala 3, stánek 3-311. V termínu 26. - 28. února 2019.

Více informací naleznete zde.


07.12.2018

Vánoce 2018

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2019 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


29.11.2018

SPS/IPC/DRIVES 2018, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem nVent - Schroff, PflitschPMA, Seifert, Molex a B&R na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


17.11.2018

SPS/IPC/DRIVES 2018, Norimberk

Navštivte stánky firem nVent - Schroff, Pflitsch, PMA, Seifert a Molex na výstavě v Norimberku.

V termínu 27. - 29. listopadu 2018.

 

nVent - Schroff hala 3C, stánek 429, schroff.nvent.com

nová přístrojová pouzdra Interscale M, minipac, 19" technika, robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions), nerezové skříně GL66, ZONEX skříně určené do ATEX prostředí, platforma VARISTAR SEISMIC a NOVASTAR. Sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

Pflitsch hala 3C, stánek 121, www.pflitsch.de

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN Plus, certifikát UL), řada UNI Dicht, vývodky ve velikostech M4 až M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex atd.), nová řada vývodek do výbušných prostředí LevelEx, dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland M20 - M32, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, drátěné a kovové kanály, nový kanál VARiOX, zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute.

ABB - PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

hadice JFBD pro použití v potravinářském průmyslu, rozšířená řada dělitelných hadic PMA Divisible, nyní i s možností větvení vedení, hybridní EMC oplety, dělitelné oplety, PMAFIX IP68GT, řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system). 

Seifert hala 3C, stánek 135, www.seifertmtmsystems.de

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním.

Molex hala 10, stánek 110, 201, www.molex.com

konektory pro datové přenosy, telekomunikace, spotřební elektroniku, automobilový průmysl, užitková vozidla, letecký průmysl osvětlení a další.

 

Více informací naleznete zde.


16.11.2018

electronica 2018, Mnichov - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch a Molex na výstavě v Mnichově.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


09.10.2018

electronica 2018, Mnichov

Navštivte stánky firem Schroff, Pflitsch a Molex
na výstavě v Mnichově.

V termínu 13. - 16. 11. 2018.

 

nVent - SCHROFF  - hala A2, stánek 514

nové varianty přístrojového pouzdra Interscale M, pouzdro minipac, 19" technika, subracky EuropacPRO, kazety Plug-in units PRO, zdroje, příslušenství, skříň NOVASTAR, skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), Rugged Solution pro speciální aplikace, Compact PCI systémy, více na schroff.nvent.com

Pflitsch - hala C2, stánek 426

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN, certifikát UL), řada UNI Dicht vývodky od velikosti M4, mnoho variant, nové velikosti dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, více na www.pflitsch.de

 

Molex - hala B3, stánek 131

konektory pro datové přenosy, telekomunikace, spotřební elektroniku, automobilový průmysl, užitková vozidla, letecký průmysl osvětlení a další., více na www.molex.com

 

Více informací naleznete zde.


21.09.2018

InnoTrans 2018, Berlín - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem PMA, PFLITSCH, nVent, ABB na výstavě v Berlíně.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


03.08.2018

InnoTrans 2018, Berlín

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh kolejové dopravy

 

InnoTrans 2018  

18. - 21. září, Berlin (D)

 

kde naleznete řešení prvků pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od našich partnerů:

PMA, PFLITSCH, nVent, ABB

 

PMA (spoluvystavovatel ZTC electronic Praha, s.r.o., stánek Ranger Enterprise Co., Ltd.), Hala 15.1, č.st.: 215

Ochranné vícevrstvé hadice XPCS, koncovky PMAFIX Pro, úchyty, prostupy pro drážní infrastrukturu a drážní aplikace, krytí až IP69K dlouhodobě,  vázací pásky, vše vyhovující normě EN 45545-3.
 
PFLITSCH, Hala 12, č.st.: 306
Robustní, vibracím odolné kabelové vývodky (UNI Dicht, blueglobe) pro drážní infrastrukturu a kolejová vozidla splňující požadavky požární bezpečnosti (EN 45545-3). Zákaznická řešení kabelových kanálů. 


nVent , Hala 11.1, č.st.: 220
Outdoor modulární skříně SCHROFF s certifikací pro drážní infrastrukturu, 19" technika. UL listed rozvaděče HOFFMAN. Flexibilní napájecí systémy ERIFLEX. Exotermické svařovací kity ERICO. Topné kabely nVent RAYCHEM. 

 

ABB Railway, Hala 9, č.st.: 304
Bezpečnostní PLC Pluto s certifikací pro drážní aplikace. Požární přepážky pro kabeláž kolejových vozidel splňující normu EN 45545-3. Měniče, nabíječe.


Více informací naleznete zde.


25.05.2018

ELO SYS 2018 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


02.05.2018

ELO SYS 2018, Nitra

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do expozice firmy E-comps, s.r.o. na výstavě:  

 

ELO SYS 2018
22. - 25. 05. 2018, Agrokomplex Nitra
hala A, stánek 4

 

Na stánku naleznete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

nVent, HOFFMAN, SCHROFF, ERICO,  PFLITSCH, PMA, SEIFERT, RAYCHEM RPG,  MOLEX, TnB a ABB

 

schroff.nvent.com

19" technika, přístrojové skříňky, CopmactPCI systémy, nová řada zdrojů Max50, skříně VARISTAR (IP55, EMC, SEISMIC i MIL), nové díly pro skříně NOVASTAR.

hoffman.nvent.com

Nerezové rozvodnice GL66, Ex nástěnné ZONEX, průmyslové Air Conditions.

www.pflitsch.de

Nový systém kabelových žlabů VARiOX, nová řada Ex-d kabelových vývodek LevelEx, vývodky řady blueglobe Clean Plus (EHEDG, Ex, EMC), dělitelný program, prostupy (IP66) v plastové i kovové verzi, průmyslové kabelové kanály PIK.

www.pma.ch

Ochranné hadice pro kabelové svazky PMA (robotické, drážní, EHEDG koncovky nerez i plastové ), dělitelný program (oplety a koncovky), nové řešení pro potravinářský průmysl.

www.raychemrpg.com

Al a plastové krabičky (i v Ex provedení), nerezové vázací pásky.

www.tnb.com, www.abb.com, www.molex.com

Výrobky a nástroje TnB (EHEDG, detekovatelné, antibakteriální), svorky ABB, průmyslové konektory MOLEX. Příslušenství pro stavbu rozvodných skříní.

 

Více informací naleznete zde.


 

27.04.2018

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Hoffman, Pflitsch, PMA, Molex a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


11.04.2018

Vícevrstvé ochranné hadice pro použití na kolejových vozidlech

Firma PMA představuje dvě nové ochranné hadice XPCSF a XPCS.

 

 

Podrobnější informace naleznete v newsroom nebo ve videu.

29.03.2018

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem HoffmanPflitsch, PMAMolex a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.

V termínu 23. - 27. dubna 2018.

Hoffman - hala 11, stánek E25

Pflitsch - hala 13, stánek E97

PMA - hala 11, stánek A35

Molex - hala 9, stánek F76

Raychem RPG - hala 13, stánek D82

 

Více informací naleznete zde.


23.03.2018

AMPER 2018, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


12.03.2018

Amper 2018, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do naší expozice na
26. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2018.

 

20.3. - 23.3. 2018, BVV BRNO

hala F, stánek 1.04

 

V našem stánku naleznete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN,  SCHROFF, ERICO, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, RAYCHEM RPG, MOLEX, TnB a ABB

novinky zde


02.03.2018

embedded world 2018, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pentair na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


19.02.2018

embedded world 2018, Norimberk

Navštivte stánek skupiny PENTAIR na výstavě v Norimberku hala 3, stánek 3-545. V termínu 27. února  - 1. března 2018.

Více informací naleznete zde.


22.01.2018

PMA Light Rail

Firma PMA představuje novou ochrannou hadici PLR určenou pro kolejová vozidla.

Produkt je vyroben z materiálu PA6, splňuje normu EN45545-2 HL2 a nabízí výborný poměr cena / výkon.

 

Brožuru ohledně této hadice a dalších produktů naleznete zde.


08.12.2017

Vánoce 2017

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2018 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


04.12.2017

SPS/IPC/DRIVES 2017, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pentair, PflitschPMA, Seifert, Molex a B&R na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


23.10.2017

SPS/IPC/DRIVES 2017, Norimberk

Navštivte stánky firem Pentair, Pflitsch, PMA, Seifert a Molex na výstavě v Norimberku.

V termínu 28. - 30. listopadu 2017

 

Pentair hala 5, stánek 309, www.pentairprotect.biz

nová přístrojová pouzdra Interscale M, minipac, 19" technika, robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions), nerezové skříně GL66, ZONEX skříně určené do ATEX prostředí, platforma VARISTAR SEISMIC a NOVASTAR. Sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

Pflitsch hala 5, stánek 371, 373, www.pflitsch.de

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN Plus, certifikát UL), řada UNI Dicht, vývodky ve velikostech M4 až M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex atd.), nová řada vývodek UNI Dicht 2M, dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland M20 - M32, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, drátěné a kovové kanály, zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute.

PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

nová koncovka JKNH pro použití v potravinářském průmyslu, rozšířená řada dělitelných hadic PMA Divisible, nyní i s možností větvení vedení, hybridní EMC oplety, dělitelné oplety, PMAFIX IP68GT, řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system). 

Seifert hala 5, stánek 331, www.seifertmtmsystems.de

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním.

Molex hala 10, stánek 110, 201, www.molex.com

konektory pro datové přenosy, telekomunikace, spotřební elektroniku, automobilový průmysl, užitková vozidla, letecký průmysl osvětlení a další.

B&R hala 7, stánek 206 www.br-automation.com

firma B&R představí nový systém, který zjednodušuje individualizaci sériové výroby a usnadňuje přepravu u výrobních strojů a linek.

 

Více informací naleznete zde.


 

29.05.2017

ELO SYS 2017 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

 

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


10.05.2017

ELO SYS 2017, Agrokomplex Nitra

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do expozice firmy E-comps, s.r.o. na výstavě:

 

ELO SYS 2017
23. - 26. 05. 2017, Agrokomplex Nitra
hala A, stánek 12

 

Na stánku naleznete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, ERICO, SCHROFF, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, MOLEX, TnB a ABB

 

www.pentairprotect.biz, www.schroff.biz

19" technika, přístrojové skříňky, CopmactPCI systémy, skříně VARISTAR (IP55, EMC, SEISMIC i MIL), nové díly pro skříně NOVASTAR.

www.pentairprotect.biz, www.hoffmanonline.com

Nerezové rozvodnice GL66, Ex nástěnné ZONEX, skříně PROLINE, přípojnicový systém ERIFLEX, klimatizace SLIM FIT.

www.pflitsch.de

Vývodky řady blueglobe Clean Plus (EHEDG, Ex, EMC), dělitelné vývodky a prostupy (IP66) v plastové i kovové verzi, kabelové kanály pro průmysl.

www.pma.ch

Ochranné hadice pro kabelové svazky PMA (EHEDG, robotické, drážní), dělitelný sortiment (oplety a koncovky).

www.molex.com

Průmyslové konektory, Al boxy.

www.tnb.com, www.abb.com

Vázací pásky TnB (EHEDG, detekovatelné, nerez), řadové svorky a jističe ABB.

 

Více informací naleznete zde.


28.04.2017

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Pentair, Pflitsch, PMA, Molex a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


07.04.2017

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem PentairPflitsch, PMAMolex a Raychem RPG na výstavě

v Hannoveru.

V termínu 24. - 28. dubna 2017.

 

Pentair - hala 11, stánek E25

Pflitsch - hala 13, stánek E97

PMA - hala 11, stánek A35

Molex - hala 9, stánek F76

Raychem RPG - hala 13, stánek B81

 

Více informací naleznete zde.


24.03.2017

AMPER 2017, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


23.03.2017

CeBIT 2017, Hannover - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pentair na výstavě v Hannoveru.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


17.03.2017

embedded world 2017, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pentair na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


08.03.2017

Amper 2017, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do naší expozice na
25. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2017.

21.3. - 24.3. 2017, BVV BRNO

hala F, stánek 1.06

 

V našem stánku naleznete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, ERICO, SCHROFF, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, MOLEX, TnB a ABB

 

www.pentairprotect.biz, www.schroff.biz

19" technika, přístrojové skříňky, CopmactPCI systémy, skříně VARISTAR (IP55, EMC, SEISMIC i MIL), nové díly pro skříně NOVASTAR.

www.pentairprotect.biz, www.hoffmanonline.com

Nerezové rozvodnice GL66, Ex nástěnné ZONEX, skříně PROLINE, přípojnicový systém ERIFLEX, klimatizace SLIM FIT.

www.pflitsch.de

Vývodky řady blueglobe Clean Plus® (EHEDG, Ex, EMC), dělitelné vývodky a prostupy (IP66) v plastové i kovové verzi, kabelové kanály pro průmysl.

www.pma.ch

Ochranné hadice pro kabelové svazky PMA (EHEDG, robotické, drážní), dělitelný sortiment (oplety a koncovky).

www.molex.com

Průmyslové konektory, Al boxy.

www.tnb.com, www.abb.com

Vázací pásky TnB (EHEDG, detekovatelné, nerez), řadové svorky a jističe ABB.


17.02.2017

CeBIT 2017, Hannover

Navštivte stánek firmy PENTAIR na výstavě v Hannoveru - hala 12, stánek E88 (F91/1). V termínu 20. - 24. března 2017.


Více informací naleznete zde.


16.02.2017

embedded world 2017, Norimberk

Navštivte stánek skupiny PENTAIR na výstavě v Norimberku hala 3A, stánek 3A-115. V termínu 14.  - 16. března 2017.

 

Více informací naleznete zde.


07.02.2017

Nástěnné rozvaděče z nerez materiálu

Společnost Hoffman má řadu nástěnných skříní GL66 série z nerez materiálu 304 a 316L.

Skříně jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití, pro použití kde je vyžadována ochrana proti korozi a chemickým látkám. (potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl, chemický průmysl, atd.) 

Rozvaděče jsou v provedení dveří s panty nebo víka se šrouby v rozích. Krytí je IP66.

Tloušťka materiálu je 1,5 respektive 2,0 mm na dveřích a 1,2 respektive 1,5 mm na stěnách.

Katalog ke stažení naleznete zde.


12.12.2016

Vánoce 2016

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2017 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.28.11.2016

SPS/IPC/DRIVES 2016, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pentair, PflitschPMA, Seifert a Molex na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 

 


12.11.2016

SPS/IPC/DRIVES 2016, Norimberk

Navštivte stánky firem Pentair, Pflitsch, PMA, Seifert a Molex na výstavě v Norimberku.

V termínu 22. - 24. listopadu 2016

 

Pentair hala 5, stánek 309, www.pentairprotect.biz

nová přístrojová pouzdra Interscale M, minipac, 19" technika, robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions), nerezové skříně GL66, ZONEX skříně určené do ATEX prostředí, platforma VARISTAR SEISMIC a NOVASTAR. Sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

 

Pflitsch hala 5, stánek 371, 373, www.pflitsch.de

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN, certifikát UL), řada UNI Dicht, vývodky ve velikostech M4 až M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex atd.), nová řada vývodek UNI Dicht 2M,dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland® M20 - M32, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, drátěné a kovové kanály, zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute.


PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

rozšířená řada dělitelných hadic PMA Divisible, nyní i s možností větvení vedení, hybridní EMC oplety, dělitelné oplety, PMAFIX IP68GT, řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system). 

 

Seifert hala 5, stánek 331, www.seifertmtmsystems.de

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním.

 

Molex hala 10, stánek 110, 201, www.molex.com

konektory pro datové přenosy, telekomunikace, spotřební elektroniku, automobilový průmysl, užitková vozidla, letecký průmysl osvětlení a další.

 

Více informací naleznete zde.


11.11.2016

electronica 2016, Mnichov - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch a Molex na výstavě v Mnichově. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 24.10.2016

electronica 2016, Mnichov

Navštivte stánky firem Schroff, Pflitsch a Molex
na výstavě v Mnichově.

V termínu 8. - 11. 11. 2016.

 

Pentair - Schroff - hala B1, stánek 243 a hala A6, stánek 549

nové varianty přístrojového pouzdra Interscale M, pouzdro minipac, 19" technika, subracky EuropacPRO, kazety Plug-in units PRO, zdroje, příslušenství, skříň NOVASTAR, skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), Rugged Solution pro speciální aplikace, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, Compact PCI systémy, více na www.schroff.biz

Pflitsch - hala B2, stánek 461

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, HP, TRI, CLEAN, certifikát UL), řada UNI Dicht vývodky od velikosti M4, mnoho variant, nové velikosti dělitelné kabelové vývodky UNI Split Gland®, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, více na www.pflitsch.de

 

Molex - hala B3, stánek 137 a hala A5, stánek 159

konektory pro datové přenosy, telekomunikace, spotřební elektroniku, automobilový průmysl, užitková vozidla, letecký průmysl osvětlení a další., více na www.molex.com

 

Více informací naleznete zde.


17.10.2016

ELO SYS 2016 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

 

 

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 


27.09.2016

ELOSYS 2016, Trenčín

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o., vás zve do expozice firmy E-comps, s.r.o.
na výstavě:

 

ELO SYS 2016
11. - 13. 10. 2016, Výstaviště Trenčín
v pavilonu P7, stánek č. 29

Na stánku najdete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, SCHROFF, PFLITSCH, PMA, TnB, MOLEX

 

www.pentairprotect.biz, www.schroff.biz

Kromě tradiční 19" techniky uvidíte nové varianty přístrojového pouzdra Interscale M, Retainers, informace o MicroTCA.4 s podporou White Rabbit, CompactPCI systémy, nové díly pro skříně NOVASTARVARISTAR v provedení IP55, EMC, SEISMIC a MIL.

 

www.pentairprotect.biz, www.hoffmanonline.com

ATEX a IECEX certifikované nástěnné skříně ZONEX, nové skříně pro průmysl série GL66, sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

 

www.pflitsch.de

nové verze dělitelných vývodek UNI Split Gland, EMC vývodky blueglobe TRI (vysoká hodnota útlumu - robotika), blueglobe HP vysoká odolnost v tlaku, nová řada UNI Dicht 2M, nové těsnění T80Sblueglobe Clean Plus (hygienický standard), dělitelný prostup UNI Flange (IP66) v plastové i kovové verzi, průchodky splňující normu EN 45545-3.

 

www.pma.ch, www.tnb.com

Řešení z oblasti Fire Barrier Solutions, rozšířená skupina dělitelných výrobků, vylehčené EMC oplety, Multilayer, hadice pro potravinářský průmysl (EHEDGE), rozšířený sortiment pro Ex aplikace, vázací pásky TnB, dále produkty firem DTS, Kopex Ex.

 

www.molex.com

Průmyslové konektory MOLEX - GWconnect a Al krabičky i do EX prostředí.

 

Více informací naleznete zde.


26.09.2016

InnoTrans 2016, Berlín - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pflitsch, PMA, PENTAIR, ABB Railway a MOLEX na výstavě
v Berlíně. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

 

 


05.09.2016

InnoTrans 2016, Berlín

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh kolejové dopravy, který se koná na výstavišti v Berlíně ve dnech:


20. - 23. září 2016

 
V expozicích naleznete ucelený program prvků pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od našich partnerů:
 
PFLITSCH, Hala 12, stánek 306
Vývodky splňující nejvyšší požadavky požární bezpečnosti (EN 45545-3). Nový materiál pro těsnění T80s. Robustní, vibracím odolné kabelové vývodky pro drážní infrastrukturu a kolejová vozidla (UNI Dicht, blueglobe, IP68, IP69k, i víceděrové, EMC, ucelený sortiment). Zákaznická řešení kabelových kanálů (PIK, drátěné) nejen pro drážní infrastrukturu.

PMA, Hala 15.1, stánek 212
Ochranné hadice pro drážní infrastrukturu a mobilní aplikace s dlouhou životností (krytí IP68, IP69k, vícevrstvé provedení, vysoká UV stabilita, RoHS). Nový materiál pro použití na kolejových vozidlech PLR. Oplety pro vnitřní instalace vozidel splňující drážní požadavky - EMC systém pro ochranu kabeláže. Adaptéry a ochranné hadice vyhovující normě EN45545-3. Vázací pásky Thomas & Betts (Ty-RAP) pro drážní aplikace.

 

PENTAIR, Hala 22, stánek 101
CADDY® elektrické a mechanické upevňovací prvky a podpěry, ERICO® železniční a průmyslové výrobky, ERIFLEX® rozvody nízkého napětí, ERICONTACT systém pro elektrické připojení k drážním rozvodům.

 

MOLEX, Hala 14.1, stánek 207
Konektory pro datové přenosy, telekomunikace, spotřební elektroniku, automobilový průmysl, užitková vozidla, letecký průmysl osvětlení a další.

 

ABB Railway, Hala 9, stánek 310
Bezpečnostní PLC Pluto: kompaktní, výkonné a uživatelsky přívětivé bezpečnostní PLC. Modely s analogovými vstupy s vysokým rozlišením, s vysokorychlostním čítačem vstupů, s certifikací pro použití pro drážní aplikace.


Více informací naleznete zde.10.05.2016

Hoffman Zonex - katalog

Firma Hoffman představuje nový katalog se skříňkami ZONEX pro použití ve výbušných prostředích. Brožura obsahuje verzi se šrouby v rozích víka a verzi s panty a zámkem.

 

 

 

 

Katalog naleznete ke stažení zde.


29.04.2016

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Pentair, Pflitsch, PMA, GWconnect a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


01.04.2016

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem PentairPflitsch, PMAGWconnect a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.

 

V termínu 25. - 29. dubna 2016.

 

Pentair - hala 11, stánek E25

Pflitsch - hala 13, stánek E99

PMA - hala 11, stánek A35

GWconnect - hala 9, stánek F76

Raychem RPG - hala 12, stánek B45

 

Více informací naleznete zde.


19.03.2016

AMPER 2016, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku na výstavě v Brně.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


18.03.2016

CeBIT 2016, Hannover - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pentair na výstavě v Hannoveru.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


18.03.2016

Light + Building 2016, Frankfurt nad Mohanem - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pflitsch na výstavě
ve Frankfurtu nad Mohanem.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


29.02.2016

AMPER 2016, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
24. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2016.

 

15.3. - 18.3. 2016, BVV BRNO

hala F, stánek 1.02

 

V našem stánku naleznete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, SCHROFF, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, MOLEX, TnB a ABB

 

www.pentairprotect.biz, www.schroff.biz

19" technika, Retainers, pouzdra Interscale M ve více variantách, MicroTCA a CopmactPCI systémy, skříně VARISTAR, provedení IP55, EMC, SEISMIC i MIL, nové díly pro skříně NOVASTAR.

www.pentairprotect.biz, www.hoffmanonline.com

Nástěnné rozvodnice GL66, ATEX a IECEX certifikované skříně ZONEX, skříně PROLINE, klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

www.pflitsch.de

Nové verze dělitelných vývodek UNI Split Gland, nové výrobky blueglobe HP - vysoká odolnost proti tlakům, Ex, řešení EMC, nová řada UNI Dicht 2M®, prostupy UNI Flange (IP66) v plastové i kovové verzi.

www.pma.ch

Ochranné hadice robotické, pro potravinářský průmysl (EHEDG), dělitelný program (oplety, hadice a koncovky).

www.molex.com

Průmyslové konektory GWconnect a Al krabičky.

www.tnb.com, www.abb.com

Vázací pásky TnB, teplem smršťovací hadice, kabelové koncovky, řadové svorky a jističe, DTS, Kopex Ex.


28.02.2016

CeBIT 2016, Hannover

Navštivte stánek firmy PENTAIR na výstavě v Hannoveru - hala 12, stánek B23.
V termínu 14. - 18. března 2016.


Více informací naleznete zde.


28.02.2016

Light + Building 2016, Frankfurt nad Mohanem

Navštivte stánek firmy Pflitsch na výstavě ve Frankfurtu nad Mohanem - hala 8.0, stánek D70.
V termínu 13. - 18. března 2016.

Více informací naleznete zde.


25.02.2016

embedded world 2016, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pentair na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


25.01.2016

embedded world 2016, Norimberk

Navštivte stánek skupiny PENTAIR na výstavě v Norimberku
hala 5, stánek 5-213. V termínu
23. února - 25. února 2016.

Více informací naleznete zde.


08.12.2015

Vánoce 2015

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2016 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


27.11.2015

SPS/IPC/DRIVES 2015, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pentair, PflitschPMA, Seifert a Raychem RPG 
na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 

 


09.11.2015

SPS/IPC/DRIVES 2015, Norimberk

Navštivte stánky firem Pentair, Pflitsch, PMA, Seifert a Raychem RPG na výstavě v Norimberku.

V termínu 24. - 26. listopadu 2015

 

Pentair hala 5, stánek 309, www.pentairprotect.biz

nová přístrojová pouzdra Interscale M, minipac, 19" technika, robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions), nerezové skříně GL66, ZONEX skříně určené do ATEX prostředí, platforma VARISTAR SEISMIC a NOVASTAR. Sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

 

Pflitsch hala 5, stánek 371, 373, www.pflitsch.de

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), řada UNI Dicht, vývodky ve velikostech M4 až M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex atd.), nová řada vývodek UNI Dicht 2M, dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland®, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, drátěné a kovové kanály, zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute.


PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

nové hybridní EMC oplety, rozšířená řada dělitelných hadic PMA Divisible, nyní i s možností větvení vedení, dělitelné oplety, PMAFIX IP68GT, řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system). 

 

Seifert hala 5, stánek 331, www.seifertmtmsystems.de

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním.

 

Raychem RPG hala 5, stánek 401, www.raychemrpg.com

hliníková pouzdra, hliníková pouzdra s certifikací do výbušných prostředí a pouzdra z materiálu polyester

 

Více informací naleznete zde.


16.10.2015

ELO SYS 2015 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

 

 

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


07.10.2015

ELO SYS 2015, Trenčín

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o., vás zve do expozice firmy E-comps, s.r.o.
na výstavě:

 

ELO SYS 2015
13. - 16. 10. 2015, Výstaviště Trenčín
v pavilonu P10, stánek č. 112

 

Na stánku najdete řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, SCHROFF, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, MOLEX

 

www.pentairprotect.biz, www.schroff.biz

Kromě tradiční 19" techniky uvidíte nové varianty přístrojového pouzdra Interscale M, prvky pro robustní ochranu elektroniky (Rugged Constructions), a nové díly pro skříně VARISTAR i NOVASTAR.

 

www.pentairprotect.biz, www.hoffmanonline.com

ATEX a IECEX certifikované nástěnné skříně ZONEX, nové skříně pro průmysl série GL66, sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

 

www.pflitsch.de

V expozici najdete nové verze kabelových kanálů pro automobilový průmysl, dělitelné vývodky UNI Split Gland (IP67), EMC vývodky blueglobe TRI (vysoká hodnota útlumu), ucelený Ex sortiment, nerezové provedení vývodek blueglobe Clean Plus (hygienický standard), dělitelný prostup UNI Flange (IP66) v plastové i kovové verzi, novou řadu vývodek UNI Dicht 2M a nejmenší vývodku UNI Dicht M4x0,7.

 

www.pma.ch

Nové řešení z oblasti Fire Barrier Solutions, rozšířená skupina dělitelných výrobků, vylehčené EMC oplety, vícevrstvé ochranné hadice, nová hadice pro aplikace v čistém prostředí a rozšířený sortiment pro Ex aplikace.

 

www.molex.com

Představíme nové verze průmyslových konektorů GWconnect a Al krabičky.

 

Více informací naleznete zde.


21.09.2015

Nový hlavní katalog PMA

Představujeme nový hlavní katalog PMA Flexible cable protection systems.

 

 

 

 

 

Katalog naleznete ke stažení zde.


27.04.2015

PFLITSCH - blueglobe CLEAN Plus

Firma PFLITSCH připravila brožuru k produktům, určených do hygienicky náročných prostředí. V katalogu naleznete vývodku blueglobe CLEAN Plus ve verzích z nerez a PVDF materiálu. Dostupné jsou také varianty s EMC pružinou a s ochrannou hadicí.

 

 

 

Katalog je k dispozici zde.


22.04.2015

Schroff - e-mobility

Firma Schroff představuje katalog s nabídkou stanic pro nabíjení elektromobilů.

 

 

 

 

 

Katalog naleznete ke stažení zde.


20.04.2015

HANNOVER MESSE, Německo

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Pentair, Pflitsch, PMA, Seifert mtm Systems, GWconnect a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


30.03.2015

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem PentairPflitsch, PMASeifertGWconnect a Raychem RPG na výstavě v Hannoveru.

 

V termínu 13. - 17. dubna 2015.

 

Pentair - hala 12, stánek E55

Pflitsch - hala 13, stánek E99

PMA - hala 11, stánek A35

Seifert mtm Systems - hala 11, stánek E25

GWconnect - hala 9, stánek H33

Raychem RPG - hala 12, stánek F40

 

Více informací naleznete zde.


27.03.2015

AMPER 2015, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


11.03.2015

AMPER 2015, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
23. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2015.

 

24.3. - 27.3. 2015, BVV BRNO

hala F, stánek 1.02
 

V našem stánku naleznete mnohá řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, SCHROFF, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, MOLEX

 

www.pentairprotect.biz, www.schroff.biz

Kromě tradiční 19" techniky uvidíte nové varianty přístrojového pouzdra Interscale M, prvky pro robustní ochranu elektroniky (Rugged Constructions), a nové díly pro skříně VARISTAR NOVASTAR.

www.pentairprotect.biz, www.hoffmanonline.com

ATEX a IECEX certifikované nástěnné skříně ZONEX, nové skříně pro průmysl série GL66, sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

www.pflitsch.de

V expozici naleznete nové verze kanálů pro automobilový průmysl, dělitelné vývodky UNI Split Gland (IP67), EMC vývodky blueglobe TRI (vysoká hodnota útlumu), ucelený Ex sortiment, nebo nerez provedení vývodek blueglobe Clean Plus (hygienický standard), či dělitelný prostup UNI Flange (IP66) v plastové i kovové verzi.

www.pma.ch

Na stánku uvidíte produkty z oblasti Fire Barrier Solutions, rozšířenou řadu dělitelných výrobků, vylehčené EMC oplety, více vrstvé ochranné hadice a rozšířený sortiment pro Ex aplikace.

www.molex.com

Představíme nové verze průmyslových konektorů GWconnect a Al krabičky.


10.03.2015

PFLITSCH katalog - kabelové kanály

Představujeme nový katalog kabelových kanálů PFLITSCH.

 

 

 

 

 

Katalog naleznete zde.


02.03.2015

embedded world 2015, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


28.11.2014

SPS/IPC/DRIVES 2014, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pentair, PflitschPMA, Seifert a Lohmeier 
na výstavě v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 

 


15.11.2014

SPS/IPC/DRIVES 2014, Norimberk

Navštivte stánky firem Pentair, Pflitsch, PMA, Seifert a Lohmeier na výstavě v Norimberku.

V termínu 25. - 27. listopadu 2014

 

Pentair hala 5, stánek 315, www.pentairprotect.biz

nová přístrojová pouzdra Interscale M, minipac, 19" technika, robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions), nerezové ZONEX skříně určené do ATEX prostředí, platforma VARISTAR SEISMIC a NOVASTAR. Sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

 

Pflitsch hala 5, stánek 371, www.pflitsch.de

rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), řada UNI Dicht, vývodky ve velikostech M6 až M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex atd.), dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland®, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, drátěné a kovové kanály, zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute.


PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

nové hybridní EMC oplety, rozšířená řada dělitelných hadic PMA Divisible, nyní i s možností větvení vedení, dělitelné oplety, PMAFIX IP68GT, řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system). 

 

Seifert hala 5, stánek 216, www.seifertmtmsystems.de

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním.

 

Lohmeier hala 5, stánek 340, www.lohmeier.de

rozvodné a nástěnné skříně, nerez skříně, ovládací pulty, skříně na svorkovnice, klimatizace, příslušenství k rozváděčům.

 

Více informací naleznete zde.


14.11.2014

electronica 2014, Mnichov - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff Pflitsch na výstavě
v Mnichově. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.
 


24.10.2014

electronica 2014, Mnichov

Navštivte stánky firem Schroff a Pflitsch
na výstavě v Mnichově.

V termínu 11. - 14. 11. 2014.

Schroff - hala B1, stánek 243
nové přístrojové pouzdro Interscale M, pouzdro minipac, 19" technika, subracky EuropacPRO, kazety Plug-in units PRO, zdroje, příslušenství, skříň NOVASTAR, skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), Rugged Solution pro speciální aplikace, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, Compact PCI systémy, více na www.schroff.biz

Pflitsch - hala B3, stánek 461
rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), řada UNI Dicht vývodky od velikosti M6, mnoho variant, dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland®, dělitelný kabelový prostup UNI FLANGE, více na www.pflitsch.de

 

Více informací naleznete zde.


20.10.2014

ELO SYS 2014 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

 

 


29.09.2014

InnoTrans 2014, Berlín - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pflitsch a PMA na výstavě
v Berlíně. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

 

 


10.09.2014

InnoTrans 2014

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh kolejové dopravy, který se koná na výstavišti v Berlíně ve dnech:


23. - 26. září 2014

 
V expozicích naleznete ucelený program prvků pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od našich partnerů:

PFLITSCH a PMA
 
PFLITSCH, Hala 12, stánek 305
Robustní, vibracím odolné kabelové vývodky pro drážní infrastrukturu a kolejová vozidla (UNI Dicht, blueglobe, IP68, IP69k, i víceděrové, EMC, ucelený sortiment). Vývodky splňující nejvyšší požadavky požární bezpečnosti (EN 45545-2). Zákaznická řešení kabelových kanálů (PIK, drátěné) nejen pro drážní infrastrukturu.


PMA (Thomas & Betts), Hala 15.1, stánek 220
Ochranné hadice pro drážní infrastrukturu a mobilní aplikace s dlouhou životností (krytí IP68, IP69k, vícevrstvé provedení, vysoká UV stabilita, RoHS). Oplety pro vnitřní instalace vozidel splňující drážní požadavky - EMC systém pro ochranu kabeláže. Vázací pásky Thomas & Betts (Ty-RAP) pro drážní aplikace.


Více informací naleznete zde.01.05.2014

GWconnect Heavy Duty

Výrobkové řada GWconnect nabízí mimo jiné konektory Heavy Duty. Jedná se o konektory do náročných prostředí se zvýšenou mechanickou odolností a odolností proti agresivním látkám.

Podrobnější informace naleznete v newsroom.


14.04.2014

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Pentair / Hoffman, Pflitsch, PMA, Seifert mtm Systems a Westec na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


31.03.2014

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem Pentair / HoffmanPflitsch, PMASeifert a Westec na výstavě v Hannoveru.

 

V termínu 07. - 11. dubna 2014.

Pentair / Hoffman - hala 12, stánek E55

Pflitsch - hala 13, stánek E99

PMA - hala 11, stánek A35

Seifert mtm Systems - hala 11, stánek D24

Westec - hala 11, stánek E47

 

Více informací naleznete zde.


24.03.2014

AMPER 2014, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


01.03.2014

AMPER 2014, Brno

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
22. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2014.

 

18.3. - 21.3. 2014, BVV BRNO

HALA F, stánek 1.03
 

V naší expozici naleznete mnoho řešení pro průmyslové aplikace od firem:

PENTAIR, SCHROFF, HOFFMAN, PFLITSCH, PMA, SEIFERT a WESTEC.

 

www.pentair.com, www.schroff.biz

Kromě tradiční 19" techniky uvidíte nová přístrojová pouzdra Interscale M, minipac, dále prvky pro robustní ochranu elektroniky (Rugged Constructions), i nové díly pro skříně VARISTAR, NOVASTAR a PROLINE. Průmyslový sortiment doplňují klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky.

www.pflitsch.de

Z výrobků společnosti jistě zaujme dělitelný prostup UNI Flange (IP66) v plastové i kovové verzi, dělitelné vývodky UNI Split Gland (IP67), EMC vývodky blueglobe TRI (vysoká hodnota útlumu), ucelený Ex sortiment a nerezový blueglobe Clean Plus (hygienický standard). Dále uvedeme výrobky splňující normy (EN 45545-2, GOST, UL, CSA, EMC apod.).

www.pma.ch

V expozici naleznete vylehčené EMC oplety, rozšířenou řadu dělitelných výrobků, nové produkty pro ochranu kabeláže v robotických aplikacích (signalizace poškození), i rozšířený sortiment pro Ex aplikace, včetně více vrstvých ochranných hadic.

www.westec.it

Společnost nabízí široký sortiment průmyslových konektorů a ALU krabiček.


28.02.2014

embedded world 2014, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


07.02.2014

Klimatizační jednotky určené pro potravinářský a farmaceutický průmysl

Skupina PENTAIR představuje nové řady klimatizačních jednotek určených do potravinářského a farmaceutického průmyslu.
Jednotka Hoffman WCHE s výměníkem vzduch/voda a jednotka Hoffman ProAir s výměníkem vzduch/vzduch.

Bližší informace o obou jednotkách naleznete v našem newsroom.


03.02.2014

embedded world 2014, Norimberk

Navštivte stánek skupiny PENTAIR na výstavě v Norimberku
hala 4, stánek 4-351. V termínu
25. února - 27. února 2014.

Více informací naleznete zde.


29.11.2013

SPS/IPC/DRIVES 2013, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem PflitschPMA, Seifert a Lohmeier na výstavě
v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 

 


31.10.2013

SPS/IPC/DRIVES 2013, Norimberk

Navštivte stánky firem Pflitsch, PMA, Seifert a Lohmeier na výstavě v Norimberku.

V termínu 26. - 28. listopadu 2013

 

Pflitsch hala 5, stánek 371, www.pflitsch.de

dělitelná kabelová vývodka UNI Split Gland?, dělitelný prostup UNI FLANGE, UNI Dicht vývodky ve velikostech M6 až M120, mnoho variant, nové certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.), rozšířena řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), drátěné a kovové kanály, zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute.


PMA hala 4, stánek 420, www.pma.ch

nové hybridní EMC oplety, rozšířená řada dělitelných hadic PMA Divisible, nyní i s možností větvení vedení, dělitelné oplety, PMAFIX IP68GT, nová řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system). 

 

Seifert hala 5, stánek 240, www.seifertmtmsystems.de

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním.

 

Lohmeier hala 5, stánek 340, www.lohmeier.de

rozvodné a nástěnné skříně, nerez skříně, ovládací pulty, skříně na svorkovnice, klimatizace, příslušenství k rozváděčům.

 

Více informací naleznete zde.


18.10.2013

ELO SYS 2013 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps, s.r.o..

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


10.10.2013

Eurotrans 2013 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic Praha, s.r.o..

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


06.09.2013

ELO SYS 2013, Trenčín

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o., vás zve do expozice firmy E-comps, s.r.o. na výstavě:

 

ELO SYS 2013
15. - 18. 10. 2013, Výstaviště Trenčín
v pavilonu P11, stánek č. 198

 

V expozici naleznete ucelený program komponentů pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem:

PENTAIR, HOFFMAN, MCLEAN, SCHROFF, PFLITSCH, THOMAS & BETTS, PMA, SEIFERT a WESTEC 

 

www.pentairequipmentprotection.com, www.mcleancoolingtech.comwww.schroff.biz 
Skříně VARISTAR odolné proti vibracím IEC 61969-3 class2, i EMC; 19" sub-racky a řídicí systémy pro dopravní aplikace (IEC 60297, BN 411003, NF F61-005, vibrace, EMC); nová řada klimatizačních jednotek McLean (termoelektrické, filtro-ventilační jednotky, tepelné výměníky); outdoor skříně pro infrastrukturu, zákaznická řešení.

www.pflitsch.de
Rozšíření řady vývodek blueglobe EMC TRI, HT (CEN/TS45545-2); dělitelný prostup UNI Flange (IP66); UNI Dicht vývodky (IP68, EMC, IECEx) i více děrové, dělitelné v provedení GOST, UL, CSA. 

www.pma.ch
Ochranné hadice a oplety pro všechny typy dopravních prostředků i dopravní infrastrukturu, (IRIS, IP68, IP69K, UV stabilní, RoHS, CEN/TS 45545-2, HL3, NF F 16 101/102, DIN 5510, BS 6853, EN 45545, UL 94, ASTM, IECEx).

www.tnb.com
Vázací pásky pro dopravu a průmysl (široký rozsah teplot, UV stabilní, UL, Lloyds Register, nerez, identifikovatelné).

www.seifertmtmsystems.de
Zákaznická řešení chladících systémů nejen pro kolejová a silniční vozidla.

www.westec.it
Hliníkové krabičky (IP66), průmyslové konektory (IP68 i modulární systém). 


05.09.2013

Hlavní katalog firmy PFLITSCH - vývodky

Představujeme nový kompletní katalog průchodek PFLITSCH.

 

 

 

 

 

Jeho elektronickou i tištěnou podobu je možné objednat zde.


16.07.2013

PMA automation

Představujeme nový katalog PMA - komponenty a příslušenství pro automatizační techniku.

 

 

 

Katalog ke stažení naleznete zde.

 


22.05.2013

Westec novinky

Mezi novinky představené firmou Westec patří například:

- konektory s krytím IP68

- nový systém montáže vodičů bez použití nářadí - Push in

- modulární konektory - možnost sestavit si konektor dle vlastních požadavků

Více informací k novinkám naleznete zde.


16.04.2013

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu na stáncích firem Pflitsch, Seifert mtm Systems a Westec na výstavě v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


25.03.2013

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem Pflitsch, Seifert a Westec na výstavě v Hannoveru.

 

V termínu 08. - 12. dubna 2013.

Pflitsch - hala 13, stánek E99

Seifert mtm Systems - hala 11, stánek E33

Westec - hala 11, stánek E47

 

Více informací naleznete zde.


22.03.2013

AMPER 2013, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na našem stánku.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


07.03.2013

AMPER 2013, Brno

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
21. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2013.

 

19.3. - 22.3. 2013, BVV BRNO
hala F , stánek 106 

 

V naší expozici naleznete ucelený program komponentů pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem: SCHROFF, HOFFMAN, MCLEAN, BIRTCHER, CALMARK, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, WESTEC a THOMAS & BETTS.

 

novinky:

www.pentairtechnicalproducts.com, www.schroff.biz
Robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions); nová technologie potisku panelů, nový profil minipac; nová platforma skříní VARISTAR SEISMIC, skříně NOVASTAR; klimatizace, tepelné výměníky a termoelektrické jednotky McLean.

www.pflitsch.de
EMC vývodky blueglobe TRI – vysoká hodnota útlumu; vývodky UNI Dicht – modulární systém pro široké použití; nové certifikáty (EN 45545-2, GOST, UL, CSA, EMC a pod.); prostup UNI Flange (IP66), nové příslušenství pro drátěné a kovové kanály.

www.pma.ch
Nová technologie hybridních EMC opletů, rozšíření řady PMA Divisible; ucelený sortiment pro Ex aplikace, PMAFLEX (multi i mono vrstvé) ochranné hadice; nový systém Fire Stop Products.

www.westec.it
Hliníkové krabičky, průmyslové konektory.


25.02.2013

embedded-world-2013, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


15.02.2013

embedded-world-2013, Norimberk

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Norimberku
hala 4, stánek 4-335. V termínu
26. února - 28. února 2013.

Více informací naleznete zde.


29.11.2012

SPS/IPC/DRIVES 2012, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem PflitschPMA, Seifert a Lohmeier na výstavě
v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 

 


16.11.2012

SPS/IPC/DRIVES 2012, Norimberk

Navštivte stánky firem Pflitsch, PMA, Seifert a Lohmeier na výstavě v Norimberku.

V termínu 27. - 29. listopadu 2012

 

Pflitsch hala 5, stánek 371

dělitelný prostup UNI FLANGE, UNI Dicht vývodky až do velikosti M120, mnoho variant, nové certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.), rozšířena řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), drátěné a kovové kanály, Slimline, zákaznická řešení -konfigurační software EasyRoute, MatchClamp - nové varianty, více na www.pflitsch.de


PMA hala 5, stánek 341

PMAFIX IP68GT, nová řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšírený program PMAFIX Pro (IP69K), nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), více na www.pma.ch

 

Seifert hala 5, stánek 240

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním, více na www.seifertmtmsystems.de

 

Lohmeier hala 5, stánek 340

rozvodné a nástěnné skříně, nerez skříně, ovládací pulty, skříně na svorkovnice, klimatizace, příslušenství k rozváděčům, více na www.lohmeier.de

 

Více informací naleznete zde.


16.11.2012

electronica 2012, Mnichov - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff Pflitsch na výstavě
v Mnichově. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.
 


16.10.2012

electronica 2012, Mnichov

Navštivte stánky firem Schroff a Pflitsch a na výstavě v Mnichově.

V termínu 13. - 16. 11. 2012.

Schroff - hala A2, stánek 243
19" technika, subracky EuropacPRO, kazety Plug-in units PRO, zdroje, příslušenství, přístrojová pouzdra, pouzdro minipac, skříň NOVASTAR, skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), VARISTAR LHX 3 (pro malé servery do 3 kW ztrátového výkonu), Rugged Solution pro speciální aplikace, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, outdoor skříně, více na www.schroff.biz

Pflitsch - hala B3, stánek 461
rozšířená řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), UNI Dicht vývodky až do velikosti M120, mnoho variant, nové certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.), dělitelný prostup UNI FLANGE, drátěné a kovové kanály zákaznická řešení - konfigurační software EasyRoute, MatchClamp - nové varianty, více na www.pflitsch.de


 

Více informací naleznete zde.


15.10.2012

ELO SYS 2012 - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


01.10.2012

ELO SYS 2012

Vážení obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme do expozice firmy E-Comps na

 

18. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO VELETRHU ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY, ENERGETIKY A TELEKOMUNIKACÍ - ELOSYS 2012

 

v termínu 09. - 12.10.2012

pavilón P11 - stánek č. 178

 

Novinky:

 

SCHROFF
skříně VARISTAR (LAN, pro servery - hloubka až 1200mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), VARISTAR LHX 3 (pro malé servery do 3 kW ztrátového výkonu), NOVASTAR - skříň pro laboratorní "standy", Outdoor skříně, subracky EuropacPRO, nový multipacPRO, nový IEA hmatník pro ATCA a μTCA, další informace na www.schroff.biz


PFLITSCH
kabelové vývodky až do velikosti M120, doplněná řada blueglobe (EMC, Ex, HT, TRI, CLEAN, certifikát UL), více variant příslušenství k drátěným i kovovým kanálům, software EasyRoute - zákaznická řešení nejen pro průmyslové kanály, nový výrobek MatchClamp (IP68), další informace na
www.pflitsch.de

PMA
nová řada
PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšírený program PMAFIX Pro, nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), nový DIVISIBLE system, další informace na www.pma.ch

WESTEC
v našem sortimentu naleznete také produkty od italské společnosti Westec. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu průmyslových konektorů (vyhovující normám CSA a UL) a hliníkových pouzder, další informace na
www.westec.it

MCLEAN
klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním, populární V-Series, více na
www.mcleancoolingtech.com

 

Více informací o výstavě na stránkách Expocenter Trenčín.19.09.2012

InnoTrans 2012, Berlín - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch a PMA na výstavě
v Berlíně. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


24.08.2012

InnoTrans 2012

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve na mezinárodní veletrh kolejové dopravy, který se koná na výstavišti v Berlíně ve dnech:

18. - 21. září

V expozicích naleznete ucelený program prvků pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od našich partnerů:

HOFFMAN, MCLEAN, SCHROFF, PFLITSCH a PMA

 

SCHROFF, Hala 15.1, stánek 319

Skříně pro drážní infrastrukturu (Outdoor, EMC, odolné vibracím, vandalismu); subracky pro kolejové aplikace (IEC 60297, BN 411003, NF F61-005, vibrace, EMC); ruggedized Micro TCA (robustní řešení pro mobilní zařízení); chladící systémy pro drážní aplikace. 

 

PFLITSCH, Hala 12, stánek 226

Kabelové vývodky pro drážní infrastrukturu a kolejová vozidla (UNI Dicht, blueglobe, IP68, IP69k i víceděrové, EMC, ucelený sortiment); plynotěsná zakončení kabelů Match Clamp, zákaznická řešení kabelových kanálů. 

 

PMA, Hala 15.1, stánek 208

Ochranné hadice pro drážní infrastrukturu (krytí IP68, i vícevrstvé, UV stabilní, RoHS); ochranné hadice a oplety pro mobilní aplikace splňující nejvyšší požadavky požární bezpečnosti (BS6853 Category 1a, ...). 

 

Více informací naleznete zde.


24.08.2012

Hoffman Specifier´s Guide EMEA

Firma Hoffman představuje nový katalog Specifier\'s Guide EMEA určený pro výběr skříní, pouzder a klimatizačních jednotek pro průmyslové aplikace.

 

 

Katalog ke stažení naleznete zde.


19.07.2012

Westec

Firma Westec zahrnula do nabídky nová automaticky uzavíraná pouzdra konektorů.

 

Podrobnější informace naleznete v newsroom.


 

22.06.2012

Czech Raildays 2012 - Ostrava - poděkování

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic.
Vaše požadavky budou vyřízeny v nejbližší době.


26.05.2012

Czech Raildays 2012 - Ostrava

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o., Vás srdečně zve do své expozice na 13. mezinárodním veletrhu kolejové dopravy Czech Raildays 2012.

 

V termínu 19. - 21. června, v Ostravě

najdete nás v hale A1, stánek č.19

 

V naší expozici naleznete ucelený program komponentů pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem:

SCHROFF, HOFFMAN, MCLEAN, BIRTCHER, CALMARK, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, WESTEC a THOMAS & BETTS

 

www.pentairtechnicalproducts.com, www.schroff.biz 
Kovová pouzdra na DIN lištu minipac; nová řada klimatizačních jednotek McLean (termoelektrické, tepelné výměníky a ventilační jednotky); subracky pro drážní aplikace (IEC 60297, BN 411003, NF F61-005, vibrace, EMC) i zákaznická řešení; skříně VARISTAR odolné proti vibracím IEC 61969-3 class 2; outdoorové dvoustěnné Al skříně pro drážní infrastrukturu.

www.pflitsch.de
Rozšíření řady EMC vývodek blueglobe TRI; dělitelný prostup UNI Flange (IP66), UNI Dicht vývodky i v (IP68, EMC, víceděrové, ucelený sortiment); certifikáty (IECEx, GOST, UL, CSA, EMC a pod.). 

www.pma.ch
Ochranné hadice a oplety pro všechny typy kolejových vozidel, certifikát IRIS; (krytí IP68, IP69K, UV stabilní, RoHS, CEN/TS 45545-2, HL3, NF F 16 101/102, DIN 5510, BS 6853, EN 45545, UL 94, ASTM).

www.tnb.com
Vázací pásky pro průmysl (široký rozsah teplot, UV stabilní, UL, Lloyds Register, nerezové, identifikovatelné).

www.seifertmtmsystems.de
Zákaznická řešení chladících systémů pro kolejová vozidla.

www.westec.it
Průmyslové konektory; Al krabičky. 


01.05.2012

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pflitsch, Seifert mtm Systems a Westec
na výstavě v Hannoveru. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.05.04.2012

Velikonoce

Přejeme veselé Velikonoce a bohatou pomlázku!05.04.2012

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem Pflitsch, Seifert a Westec na výstavě v Hannoveru.

V termínu 23. - 27. dubna 2012.

 

Pflitsch - hala 13, stánek E99

Seifert mtm Systems - hala 11, stánek E33

Westec - hala 11, stánek E47

 

Více informací naleznete zde.


19.03.2012

AMPER 2012, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za rekordní návštěvu na našem stánku.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


05.03.2012

embedded-world-2012, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


29.02.2012

AMPER 2012, Brno

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
20. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2012.
 

20.3. - 23.3. 2012, BVV BRNO
hala F, stánek 021 
 

V naší expozici naleznete ucelený program komponentů pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem: SCHROFF, HOFFMAN, MCLEAN, BIRTCHER, CALMARK, PFLITSCH, PMA, SEIFERT, WESTEC a THOMAS & BETTS
 

novinky:

www.pentairtechnicalproducts.com, www.schroff.biz

Nová platforma skříní NOVASTAR; nové klimatizace, tepelné výměníky a ventilační jednotky McLean, možnost zákaznických řešení; příslušenství pro subracky europacPRO a skříně VARISTAR; robustní řešení pro elektroniku (Rugged Constructions).

www.pflitsch.de

Rozšíření řady EMC vývodek blueglobe TRI, prostup UNI Flange (IP66); vývodky UNI Dicht velkých průměrů (M120), nové certifikáty (IECEx, GOST, UL, CSA, EMC, a pod.); nové příslušenství pro drátěné a kovové kanály.

www.pma.ch

Nová řada PMA Divisible (ucelený sortiment dělitelných hadic); nová řada PMAFIX IP68 GT, rozšířená řada PMAFLEX Pro (multi i mono vrstvé); inovace ochranných hadic pro Ex aplikace, možnost zákaznických řešení.

www.tnb.com

Vázací pásky pro kabelážní systémy (široký rozsah teplot, nerezové, identifikovatelné).

www.westec.it

Průmyslové konektory, EMC konektory, normy CSA a UL, přístrojová pouzdra do Ex prostředí.


16.01.2012

embedded-world-2012, Norimberk

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Norimberku
hala 4, stánek 4-335. V termínu
28. února - 1. března 2012.

Více informací naleznete zde.


05.12.2011

Schroff Plug-in units PRO

Firma Schroff vyvinula nové Plug-in jednotky vyrobené z taženého hliníkového profilu s žebrováním pro lepší odvod tepla.

Podrobnější informace naleznete v newsroom.

 


02.12.2011

Mikuláš

Vše nejlepší k Mikuláši přeje ZTC electronic Praha, s.r.o.


28.11.2011

SPS/IPC/DRIVES 2010, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem PflitschPMA, Seifert a Lohmeier na výstavě
v Norimberku. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny. 

 

 


01.11.2011

SPS/IPC/DRIVES 2011, Norimberk

Navštivte stánky firem Pflitsch, PMA, Seifert a Lohmeier na výstavě v Norimberku.

V termínu 22. - 24. listopadu 2011

 

Pflitsch hala 5, stánek 371

dělitelný prostup UNI FLANGE, UNI Dicht vývodky až do velikosti M120, mnoho variant, nové certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.). Rozšířena řada blueglobe (HT, TRI, CLEAN, EMC, Ex). Drátěné a kovové kanály, Slimline. Zákaznická řešení -konfigurační software EasyRoute. MatchClamp - nové varianty, více na www.pflitsch.de


PMA hala 5, stánek 341

PMAFIX IP68GT, nová řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšírený program PMAFIX Pro (IP69K), nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), více na www.pma.ch

 

Seifert hala 5, stánek 361

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním, více na www.seifertmtmsystems.de

 

Lohmeier hala 5, stánek 340

rozvodné a nástěnné skříně, ovládací pulty, skříně na svorkovnice, klimatizace, příslušenství k rozváděčům, více na www.lohmeier.de

 

Více informací naleznete zde.


14.10.2011

ELO SYS 2011 - poděkování

Vážení zákazníci,

 

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


15.09.2011

ELO SYS 2011

Vážení obchodní přátelé,
srdečně Vás zveme na stánek firmy E-Comps na


 

17. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO VELETRHU ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY, ENERGETIKY A TELEKOMUNIKACÍ - ELOSYS 2011

 

v termínu 11. - 14.10.2011

pavilón P11 - stánek č. 172

 

SCHROFF

skříně VARISTAR (LAN, pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), VARISTAR LHX 3 (pro malé servery do 3 kW ztrátového výkonu), NOVASTAR, AdvancedMC Carrier různé varianty, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, Outdoor skříně, subracky EuropacPRO, nový multipacPRO, nový IEA hmatník pro ATCA a μTCA, další informace na www.schroff.biz


PFLITSCH
Nový prostup UNI Flange, dále rozšířená řada blueglobe (HT, TRI, CLEAN, EMC, Ex), UNI Dicht vývodky velkých průměrů (M120), nové certifikáty (IECEx, GOST, UL, CSA, EMC, aj.), nerezové produkty, Slimline, nové příslušenství pro drátěné a kovové kanály, další informace na
www.pflitsch.de

PMA
řada
PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšírený program PMAFIX Pro, nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), další informace na www.pma.ch

WESTEC
v našem sortimentu naleznete také produkty od italské společnosti Westec. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu průmyslových konektorů (vyhovující normám CSA a UL) a hliníkových pouzder, další informace na
www.westec.it

SEIFERT
klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním, více na
www.seifertmtmsystems.de

 

 

Více informací o výstavě na stránkách Expocenter Trenčín.25.07.2011

blueglobe CLEAN®

Představujeme vývodku blueglobe CLEAN®. Podrobnější informace o produktu naleznete zde.


17.06.2011

Czech Raildays 2011 - Ostrava - poděkování

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic.
Vaše požadavky budou vyřízeny v nejbližší době.


27.05.2011

Czech Raildays 2011 - Ostrava

Společnost ZTC electronic Praha, s.r.o., Vás srdečně zve do své expozice na 12. mezinárodním veletrhu kolejové dopravy Czech Raildays 2011.

 

V termínu 14. - 16. června, v Ostravě

najdete nás v hale A1, stánek č.19

 

V naší expozici naleznete ucelený program komponentů pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem:
SCHROFF, HOFFMAN, PFLITSCH, PMA, SEIFERT a WESTEC

 

Schroff - subracky pro kolejové aplikace (IEC 60297, BN 411003, NF F61-005, vibrace, EMC); zákaznická řešení, skříně VARISTAR odolné proti vibracím IEC 61969-3 class 2; Al skříně pro aplikace ve venkovním prostředí (Outdoor). www.schroff.biz 

 

Pflitsch - kabelové vývodky pro kolejová vozidla (IP68, IP69k, i víceděrové, EMC, Ex, ucelený sortiment); nový prostup UNI Flange, dále rozšířená řada blueglobe (TRI, EMC, Ex), nové katalogy; nové certifikáty (IECEx, GOST, UL, CSA, EMC). www.pflitsch.de

 

PMA - nová řada PMAFIX IP68GT, certifikát IRIS, nové EMC příslušenství; celá řada ochranných hadic PMAFLEX Pro (multi i mono vrstvé); certifikované oplety a koncovky pro všechny typy kolejových vozidel: (CEN/TS 45545-2, HL3, NF F 16 101/102, DIN 5510, BS 6853, EN 45545, UL 94, ASTM); typická ochrana IP68 + DIN IP69K, odolné proti UV záření, vše RoHS. www.pma.ch

 

Seifert - standardní i zákaznická řešení klimatizací a tepelných výměníků pro kolejová vozidla. www.seifertmtmsystems.com 


26.05.2011

Nový katalog firmy Pflitsch

Představujeme nový katalog: dělitelný prostup UNI FLANGE


 

UNI FLANGE


 


11.04.2011

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pflitsch a Westec na výstavě
v Hannoveru. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


 


04.04.2011

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem Pflitsch a Westec na výstavě v Hannoveru.

V termínu 04. - 08. dubna 2011.

 

Pflitsch - hala 13, stánek E99

Westec - hala 11, stánek E47

 

Více informací naleznete zde.


03.04.2011

AMPER 2011, Brno - poděkování

Vážení zákazníci,

 

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


29.03.2011

AMPER 2011, Brno

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
19. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2011.

 

29.3. - 1.4. 2011, BVV BRNO
hala G1, stánek 13 

 

V naší expozici naleznete ucelený program komponentů pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem: SCHROFF, HOFFMAN, PFLITSCH, PMA, WESTEC

 

novinky:

 

www.schroff.biz

Robustní řešení pro elektroniku (Rugged Solution), koncepty chlazení v datových centrech (Containment Solution), 19" technika, skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), nové příslušenství pro subracky europacPRO, kazety.

 

www.pflitsch.de

Nový prostup UNI Flange, dále rozšířená řada blueglobe (TRI, CLEAN, EMC, Ex), UNI Dicht vývodky velkých průměrů (M120), nové certifikáty (IECEx, GOST, UL, CSA, EMC, aj.), nové příslušenství pro drátěné a kovové kanály.

 

www.pma.ch

Nová řada PMAFIX IP68 GT, certifikát IRIS, nové EMC příslušenství, nová řada ochranných hadic PMAFLEX Pro (multi i mono vrstvé), možnost zákaznických řešení, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex system).

 

www.westec.it

Průmyslové konektory, EMC konektory, normy CSA a UL, přístrojová pouzdra do Ex prostředí. 


07.03.2011

CeBIT 2011, Hannover - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě v Hannoveru.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


07.03.2011

embedded-world-2011, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


25.02.2011

Nový katalog firmy PMA

Představujeme nový hlavní katalog - PMAFIX/PMAFLEX

 

 

 


 


22.02.2011

embedded-world-2011, Norimberk

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Norimberku
hala 12, stánek 230. V termínu 1. - 3. března 2011. 

novinky:
robustní řešení pro elektroniku (Rugged Solution), koncepty chlazení v datových centrech (Containment Solution), 19"technika, skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), nové příslušenství pro subracky europacPRO, kazety.


Více informací naleznete zde.


21.02.2011

CeBIT 2011, Hannover

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Hannoveru - hala 12, stánek C80.
V termínu 1. - 5. března 2011.


Více informací naleznete zde.


10.12.2010

Vánoce 2010

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2011 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


06.12.2010

Schroff - nová vodítka

Firma Schroff představuje z produktové nabídky sesterských společností BirtcherCalmark nová vodítka.

Zajišťují karty i při vysokých přetíženích (XG) a umožňují odvod tepla.

Vodítka jsou vhodná pro použití ve speciální technice, letectví a pro vesmírné aplikace.

 

Více informací naleznete zde.


02.12.2010

Nové webové stránky Westec

Vážení zákazníci,

 

firma Westec spustila zcela nové webové stránky. Naleznete je na adrese www.westec.it.

 

Nově je k dispozici poslední verze produktového katalogu edice 5. 
Katalog je k nahlédnutí zde.


22.11.2010

Pflitsch UNI FLANGE™

Firma Pflitsch uvádí na trh novinku, dělitelný prostup
UNI FLANGE

-kompletně rozdělitelný kabelový prostup využívající dělitelná UNI Dicht těsnění

-možnost prostupu kabelů s konektory až do velikosti 147 mm x 50 mm

-ochrana proti vytržení kabelu (class A, EN 50 262)

-IP krytí IP66

-těsnění pro kabely od 2 mm do 20,5 mm, víceděrové varianty, ploché kabely, speciální kabely

-jednoduchá montáž a demontáž

 

Více informací naleznete zde.


18.11.2010

SPS/IPC/DRIVES 2010, Norimberk

Navštivte stánky firem Pflitsch, PMA, Seifert a Lohmeier na výstavě v Norimberku.

V termínu 23. - 25. listopadu 2010

 

Pflitsch hala 5, stánek 371

Novinka - dělitelný prostup UNI FLANGEUNI Dicht vývodky až do velikosti M120, mnoho variant, nové certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.). Rozšířena řada blueglobe (EMC, Ex, CLEAN). Drátěné a kovové kanály. Zákaznická řešení -konfigurační software EasyRoute. MatchClamp - nové varianty, více na www.pflitsch.de

PMA hala 5, stánek 341

novinka jednodílná koncovka PMAFIX IP68GT, nová řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšírený program PMAFIX Pro (IP69K), nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), více na www.pma.ch

 

Seifert hala 5, stánek 361

klimatizace s boční i střešní montáží, 19" klimatizace, tepelné výměníky, EMC ventilátory s filtrem a příslušenství ke skříním, více na www.seifertmtmsystems.de

 

Lohmeier hala 5, stánek 340

rozvodné a nástěnné skříně, ovládací pulty, skříně na svorkovnice, klimatizace, příslušenství k rozváděčům, více na www.lohmeier.de

 

Více informací naleznete zde.


15.11.2010

electronica 2010, Mnichov - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff Pflitsch na výstavě
v Mnichově. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.
 25.10.2010

electronica 2010, Mnichov

Navštivte stánky firem Schroff a Pflitschna výstavě v Mnichově.

V termínu 09. - 12. 11. 2010.


Schroff - hala A2, stánek 243
19" technika, nové verze skříní Minirack, subracky EuropacPRO, kazety, příslušenství. Skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), různé způsoby chlazení do 40kW, Rugged Solution pro speciální aplikace, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, outdoor skříně, více na www.schroff.biz


Pflitsch - hala B3, stánek 556
Rozšířena řada blueglobe (EMC, Ex, CLEAN). UNI Dicht vývodky až do velikosti M120, mnoho variant, nové certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.). Drátěné a kovové kanály. Zákaznická řešení -konfigurační software EasyRoute. MatchClamp - nové varianty, více na www.pflitsch.de


Více informací naleznete zde. 


11.10.2010

ELO SYS 2010 - poděkování

Vážení zákazníci,

 

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


28.09.2010

ELO SYS 2010

Vážení obchodní přátelé,
srdečně Vás zveme na stánek firmy E-Comps na

 

16. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO VELETRHU ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY, ENERGETIKY A TELEKOMUNIKACÍ - ELOSYS 2010

 

v termínu 05. - 08.10.2010 

pavilón P11 - stánek č. 200

 

SCHROFF

skříně VARISTAR (LAN, pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), VARISTAR LHX 3 (pro malé servery do 3 kW ztrátového výkonu), AdvancedMC Carrier různé varianty, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, Outdoor skříně, subracky EuropacPRO, nový multipacPRO, nový IEA hmatník pro ATCA a μTCA, další informace na www.schroff.biz


PFLITSCH
kabelové vývodky až do velikosti M120, doplněná řada blueglobe (EMC, Ex, nové rozměry, těsnící záslepky, certifikát UL), příslušenství k drátěným i kovovým žlabům, software EasyRoute – zákaznické řešení nejen pro průmyslové kanály, nový výrobek MatchClamp (IP68), další informace na
www.pflitsch.de

PMA
nová řada 
PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšírený program PMAFIX Pro, nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), další informace na www.pma.ch

WESTEC
v našem sortimentu naleznete také produkty od italské společnosti Westec. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu průmyslových konektorů (vyhovující normám CSA a UL) a hliníkových pouzder, další informace na
www.westec.it 


Více informací o výstavě na stránkách Expocenter Trenčín.


27.09.2010

InnoTrans 2010, Berlin - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, PflitschPMA na výstavě
v Berlíně. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.23.09.2010

InnoTrans 2010, Berlin

Navštivte stánky firem Schroff, Pflitsch a PMA na výstavě v Berlíně.

 

V termínu 21. - 24. 09. 2010.

 

Schroff hala 15.1, stánek 212

Pflitsch hala 12., stánek 229 

PMA hala 15.1, stánek 150

 

Více informací naleznete zde. 


16.08.2010

Westec průmyslové konektory

Představujeme Vám nový hlavní katalog Westec - průmyslové konektory, verze 5.

 

Multipole Industrial Connectors

 

 04.08.2010

Schroff

Subrack europacPRO představuje univerzální víceúčelové pouzdro pro 19" techniku, které může být navíc konfigurováno pro specifické systémy jako jsou CompactPCI a VME64x.

Více informací naleznete
zde.


18.06.2010

Czech Raildays 2010 - Ostrava - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic.

Vaše požadavky budou vyřízeny v nejbližší době.


18.05.2010

Czech Raildays 2010 - Ostrava

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
Czech Raildays 2010 - mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků
a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.

 

V termínu 15. - 17. června 2010
v areálu nákladního nádraží Ostrava na stánku A1-19.

 

SCHROFF Al skříně pro aplikace ve venkovním prostředí (OUTDOOR), odolnost proti vandalismu, vysoké krytí a UV odolnost, široký rozsah teplot. Skříně VARISTAR odolné proti vibracím IEC 61969-3 class 2. Subracky pro kolejové aplikace (IEC 60297, BN 411003, NF F61-005, vibrace, EMC).

PFLITSCH kabelové vývodky pro kolejová vozidla (IP68, -40°C až + 100°C, EMC, ucelený sortiment), kovové a drátěné kabelové kanály.

PMA ochranné hadice, oplety a koncovky pro všechny typy kolejových vozidel (tramvaje, metro, regionální i rychlíkové soupravy, lokomotivy i nákladní vagóny). Nejčastější použití je na podvozcích a střechách, drážní certifikáty, typická ochrana IP68 + DIN IP69K, odolné proti UV záření. Vše RoHS, samozhášivé, široký rozsah teplot.

 

WESTEC průmyslové konektory pro vnitřní použití, EMC konektory.


29.04.2010

Nový katalog firmy PFLITSCH

Představujeme nový katalog: blueglobe


 

blueglobe 2010

 

 


25.04.2010

HANNOVER MESSE, Německo - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pflitsch a Westec na výstavě
v Hannoveru.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.24.04.2010

Nové webové stránky Pflitsch

Vážení zákazníci,

byly spuštěny nové webové stránky firmy Pflitsch.

 

Naleznete je na adrese www.pflitsch.de.


19.04.2010

AMPER 2010, Praha - poděkování

Vážení zákazníci,

 

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


25.03.2010

AMPER 2010, Praha

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
18. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2010.

 

V termínu 13 -16 dubna 2010.
PVA Letňany Praha: hala 4, sektor B, stánek 36

 

novinky:

 

SCHROFF
19" technika, subracky EuropacPRO, kazety, příslušenství. Skříně VARISTAR (i pro servery - hloubka
až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), VARISTAR LHX 20/40 (pro servery do 40kW ztrátového výkonu), AdvancedMC Carrier různé varianty, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, outdoor skříně, více na
www.schroff.biz

 

PFLITSCH
dále rozšířena řada blueglobe (EMC, Ex, CLEAN). UNI Dicht vývodky až do velikosti M120, mnoho variant, certifikáty (UL, CSA, GOST, EMC, Ex a pod.). Drátěné a kovové kanály. Zákaznická řešení -konfigurační software EasyRoute. MatchClamp - nové varianty, více na
www.pflitsch.de

 

PMA
nová řada ochranných hadic PMAFLEX Pro (multi i mono vrstvé), možnost zákaznických řešení, rozšířený program PMAFIX Pro, nové verze opletů EMC, dělitelné oplety, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), více na
www.pma.ch

 

WESTEC
průmyslové konektory, EMC konektory, konektory vyhovující normám CSA a UL, přístrojová pouzdra do Ex prostředí, více na
www.westec.it


24.03.2010

HANNOVER MESSE, Německo

Navštivte stánky firem Pflitsch a Westec na výstavě v Hannoveru.

V termínu 19. - 23. dubna 2010.

 

Pflitsch - hala 13, stánek D90
Pflitsch - venkovní expozice, stánek M04

Westec - hala 11, stánek E47

 

Více informací naleznete zde.


10.03.2010

embedded-world-2010, Norimberk - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě
v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


10.03.2010

CeBIT 2010, Hannover - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě v Hannoveru.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


09.02.2010

CeBIT 2010, Hannover

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Hannoveru - hala 12, stánek C80.
V termínu 2 - 6 března 2010.
Více informací
zde.

 


21.01.2010

embedded-world-2010, Norimberk

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Norimberku
hala 12, stánek 318. V termínu 2 - 4 března 2010. 
Více informací zde.


09.12.2009

Vánoce 2009

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Připojujeme přání krásných Vánoc a do nastávajícího roku 2010 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.


02.12.2009

SPS/IPC/DRIVES 2009, Norimberk

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch, PMA a SEIFERT na výstavě v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.04.11.2009

SPS/IPC/DRIVES Electric Automation

Navštivte stánky firem Schroff, Pflitsch a PMA na výstavě v Norimberku.

24. - 26. listopadu 2009

SCHROFF - hala 5, stánek 5-241, novinky v oblasti výstavby klimatizačních místností, ...

PFLITSCH - hala 5, stánek 5-371, novinky: nové spojovací prvky Match Clamp, nové katalogy, ...

PMA - hala 5, stánek 5-341, novinky: nové třívrstvé ochranné hadice,
dělené oplety s certifikací pro drážní techniku, program PMAFIX Pro je kompletní, ...

SEIFERT - hala ... doplnit

Více informací o organizaci výstavy naleznete zde.20.10.2009

ELO SYS 2009 poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy E-comps.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

01.10.2009

ELO SYS 2009

Vážení obchodní přátelé,
srdečně Vás zveme na stánek firmy E-Comps na


15. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO VELETRHU ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY A ENERGETIKY

ELO SYS 2009


v termínu od 13.-16.10.2009

v paviloně P11 - stánek č. 247

Kromě standardního sortimentu Vám rádi poskytneme informace i o novinkách a nových použití vystavených komponentů.

Novinky:

PFLITSCH - nové spojovací prvky Match Clamp, nové katalogy, více na
www.pflitsch.de

PMA - nové třívrstvé ochranné hadice, dělené oplety s certifikací pro drážní techniku, program PMAFIX Pro je kompletní, více informací na www.pma.ch

SCHROFF - novinky v oblasti výstavby klimatizačních místností - Cold Aisle Containment

WESTEC - poprvé budou představeny produkty této firmy zaměřené na konektory a jiné související produkty - více informací naleznete zde

Více informací o výstavě naleznete na
Expocenter Trenčín.


30.09.2009

Westec

Představujeme hlavní katalog Westec - průmyslové konektory


Multipole Industrial Connectors27.07.2009

MicroTCA KONFERENCE - Mnichov

Ve spolupráci s firmou SCHROFF si Vás dovolujeme pozvat na konferenci MicroTCA.

3.11. 2009 - Hotel Dornach, Mnichov

Více informací naleznete
zde.


03.06.2009

PFLITSCH hlavní katalog - vývodky

Představujeme nový kompletní katalog průchodek 

KABELVERSCHRAUBUNGEN, CABLE GLANDS
01.06.2009

SCHROFF hlavní katalog

Představujeme nový katalog SCHROFF Edice 23


31.05.2009

SCHROFF - skříně VARISTAR

Představujeme novou brožuru VARISTAR:

Univerzální použití skříní VARISTAR v extrémních podmínkách
11.05.2009

ACHEMA 2009 - Frankfurt


Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Pflitsch a PMA. 
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

06.04.2009

AMPER 2009

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

17.03.2009

AMPER 2009, Praha

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. Vás srdečně zve do své expozice na
17. mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky AMPER 2009.

PVA Letňany Praha: hala 4, sektor B, stánek 27


novinky:

SCHROFF
skříně VARISTAR (LAN, pro servery - hloubka až 1200 mm, EMC, Bellcore Zone 4, IP55), VARISTAR LHX 3 (pro malé servery do 3 kW ztrátového výkonu), AdvancedMC Carrier různé varianty, μTCA díly PICMG 3.0 R2.0, Outdoor skříně, subracky EuropacPRO, nový multipacPRO, nový IEA hmatník pro ATCA a μTCA, více na www.schroff.biz

PFLITSCH
kabelové vývodky až do velikosti M120, řada blueglobe je kompletní (EMC, Ex, nové rozměry, těsnící záslepky, certifikát UL), více variant příslušenství k drátěným i kovovým kanálům, software EasyRoute – zákaznická řešení nejen pro průmyslové kanály, nový výrobek MatchClamp (IP68), více na www.pflitsch.de

PMA
nová řada PMAFLEX Pro (multi a mono layer) možnost zákaznických řešení, rozšířený program PMAFIX Pro, nové verze opletů EMC, ochranné hadice pro Ex aplikace (Ex-system), více na www.pma.ch


PMAFLEX Pro se také zúčastňuje soutěže Zlatý Amper 2009.


17.02.2009

CeBIT 2009, Hannover

Navštivte stánky firem SCHROFF a PFLITSCH na výstavě v Hannoveru.

SCHROFF - hala 12, stánek C80                           03. - 08. 3. 2009    
PFLITSCH - info bude doplněno                             více informací zde


16.02.2009

embedded-world-2009, Norimberk

Navštivte stánek firmy SCHROFF na výstavě v Norimberku - hala 12, stánek 318.

více informací
zde


 

01.12.2008

SPS/IPC/DRIVES 2008, Norimberk

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch a PMA.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.19.11.2008

electronica 2008 - Mnichov

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff a Pflitsch.
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


30.09.2008

ELO SYS 2008

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy
E-comps. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.29.09.2008

InnoTrans 2008

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch a PMA. 
Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.22.09.2008

MSV 2008 poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.26.08.2008

MSV 2008 - Brno

Navštivte náš stánek na 50.mezinárodním strojírenském veletrhu.

15.-19.9. 2008

BRNO - výstaviště

Hala C-I,  stánek 152

novinky:

SCHROFF - AdvancedMC Carrier různé varianty a příslušenství, μTCA Subrack, VARISTAR Server, Outdoor unibody, Outdoor modular, další příslušenství pro subracky EuropacPRO, více na
www.schroff.biz

PFLITSCH - rozšíření programu blueglobe (EMC,Ex), nové drátěné kanály, více na www.pflitsch.de

PMA - nové prvky v programu PMAFIX Pro, elementy pro automatizaci a robotiku, Ex-system, více na www.pma.ch


22.07.2008

PFLITSCH hlavní katalog - kabelové kanály

Představujeme nový katalog: Průmyslové kanály, PIK kanály, drátěné kanály apod.

Competence in Cable Management19.05.2008

AUTOMATICA 2008 - Mnichov

Navštivte stánek firmy PMA na 3. mezinárodním veletrhu
automatizace a robotiky.

10. - 13. 6. 2008 nové výstaviště Mnichov

PMA - pavilon B3, stánek 340

více informací naleznete
zde
28.04.2008

HANNOVER - MESSE

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy PFLITSCH. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

 
07.04.2008

AMPER 2008 poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

 17.03.2008

SCHROFF - ATCA novinky

Nové IEA hmatníky pro AdvancedTCA a MicroTCA carriers  - cesta k lepší manipulaci, více informací naleznete zde.18.02.2008

CeBIT 2008 - Hannover

Navštivte stánek firmy SCHROFF v Hannoveru - hala 6, stánek H26/3

04. - 09. 3. 2008

více informací naleznete zde.

novinky:                                                                         

AdvancedMC Carrier různé varianty a příslušenství, μTCA Subrack, VARISTAR Server, Outdoor
unibody, Outdoor modular, další příslušenství pro subracky EuropacPRO, více na www.schroff.biz
08.02.2008

SCHROFF AdvancedTCA

Představujeme nový katalog edice 2008:

AdvancedTCA, AdvancedMC, MicroTCA - Packaging Solutions 200807.01.2008

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce! Do nastávajícího roku 2008 Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.07.01.2008

embedded-word-2008 v Norimberku

Navštivte stánek 318 v hale 12 firmy Schroff

26. - 28. 2. 2008

více informací naleznete zde.

novinky:                                                                         

AdvancedMC Carrier různé varianty a příslušenství, μTCA Subrack, VARISTAR Server, Outdoor
unibody, Outdoor modular, další příslušenství pro subracky EuropacPRO, více na www.schroff.biz


17.12.2007

EN ISO 9001:2001

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. prošla úspěšně certifikačním řízením a je držitelem

Certifikátu ČSN ISO 9001:2001.

Certifikát si můžete stáhnout zde.
13.11.2007

MicroTCA KONFERENCE - Mnichov

November 20th, 2007 - Hotel Kempinski, Munich Airport - Munich, Germany

Firma ZTC electronic Praha, s.r.o. ve spolupráci s firmou SCHROFF si Vás dovolují pozvat na konferenci MicroTCA.

20.11.2007 -
Hotel Kempinski,  letiště Mnichov

Veškeré potřebné informace včetně podrobného programu a organizaci naleznete zde.


19.10.2007

ELO SYS - Trenčín - poděkování

Vážení obchodní partneři,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy E-comps. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


05.10.2007

ELO SYS - Trenčín

Navštivte stánek firmy E-comps, s.r.o. na
13. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO VELETRHU ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY A ENERGETIKY

16. - 19. 10. 2007

výstaviště TMM Trenčín

Hala P4  stánek 64


některé novinky:                         
                              


SCHROFF - AdvancedMC Carrier různé varianty a příslušenství, μTCA Subrack, VARISTAR Server, Outdoor unibody, Outdoor modular, další příslušenství pro subracky EuropacPRO, více na www.schroff.biz

PFLITSCH
- rozšíření programu BlueGlobe (EMC, Ex), nové drátěné kanály, více na www.pflitsch.de

PMA
- nové prvky v programu PMAFIX Pro, Ex-system, více na www.pma.ch


05.10.2007

MSV 2007 - BRNO - poděkování

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu na stánku firmy ZTC electronic. Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.

 


04.09.2007

MSV 2007 - BRNO

Navštivte náš stánek na 49. mezinárodním strojírenském veletrhu.

1. - 5. 10. 2007


BRNO - výstaviště

Hala C-I  stánek 149

novinky:                                                                         

SCHROFF
-   AdvancedMC Carrier různé varianty a příslušenství, μTCA Subrack, VARISTAR Server, Outdoor

                   unibody, Outdoor modular, další příslušenství pro subracky EuropacPRO, více na www.schroff.biz

PFLITSCH
-   rozšíření programu BlueGlobe (EMC, Ex), nové drátěné kanály, více na www.pflitsch.de

PMA
 -           nové prvky v programu PMAFIX Pro, Ex-system, více na
www.pma.ch


29.08.2007

ELTEFA - STUTTGART

Děkujeme Vám za návštěvu stánků firem Schroff, Pflitsch na novém veletrhu ve Stuttgartu.29.08.2007

EMO - HANNOVER

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Pflitsch na veletrhu EMO v Hannoveru. 


30.07.2007

HOFFMAN - hlavní katalog

Představujeme nový katalog firmy HOFFMAN.


07.06.2007

PMA - nové katalogy

Představujeme nové katalogy PMAFIX Pro a PMAFIX, více naleznete zde.


07.06.2007

SCHROFF – ATCA novinky

Nové IEA držadlo v systémech SCHROFF AdvancedTCA

iNTeRaCT – cesta k lepší manipulaci, více informací naleznete zde.
01.06.2007

Nové katalogy firmy PFLITSCH

Máme k dispozici nový katalog UNI Dicht EMV 4.07 - stíněné průchodky a katalog blueglobe 3.07. - průchodky nové generace
01.04.2007

AMPER 2007 - Praha

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy ZTC electronic Praha, s.r.o. na 15. mezinárodním veletrhu elektrotechniky a elektroniky.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


18.02.2007

CeBIT 2007 - Hannover

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff a Pflitsch na výstavě v Hannoveru.

 

 


15.02.2007

embedded-world-2007 - poděkování

Děkujeme Vám za návštěvu stánku firmy Schroff na výstavě v Norimberku.

Vaše požadavky budou v nejbližší době vyřízeny.


04.02.2007

SCHROFF - Datacom, Server and Cabling Cabinets

Firma Schroff představila nový katalog pro LAN aplikace- Datacom, Server and Cabling Cabinets. Katalog obsahuje zejména skříně pro File Servery a distribuční rozvaděče na bázi nové řady skříní VARISTAR. Dále v katalogu naleznete veškeré příslušenství pro vedení kabeláže, vnitřní vybavení skříní (osvětlení, řízení větrání, topení, zabezpečení apod.). V dalších částech jsou varianty patrových rozvaděčů či skříní a příslušenství pro optické rozvody. 


07.11.2006

SPS/IPC/DRIVES 2006, Norimberk

Navštivte stánky firem Schroff, Pflitsch a PMA na výstavě v Norimberku.

28. - 30. listopadu 2006

SCHROFF - hala 5, stánek 5-346, novinky: Advanced TCA 3. generace, ...

PFLITSCH - hala 5, stánek 5-163, novinky: řada blueglobe je kompletní, nové varianty průchodek.

PMA - hala 5, stánek 5-345, novinky: PMA FIXPRO fitinky, ...

více informací naleznete zde


16.10.2006

ELO SYS 2006 - poděkování

DĚKUJEME Vám za návštěvu naší expozice V Trenčíně. Vaše požadavky (zaslání podkladů, technické dotazy aj.) průběžně vyřizujeme.

 


03.10.2006

ELO SYS 2006

Vážení obchodní přátelé, 
náš zástupce na Slovensku firma E-comps s.r.o, Vás srdečně zve do své expozice na 12. Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky

ELO SYS 2006

Trenčín 10. - 13. 10. 2006

Pavilon P4 - v patře, stánek č.: 65

na kterém najdete ucelený program prvků pro Vaše elektronické a elektrotechnické aplikace od firem Schroff, Pflitsch, Seifert a PMA.

Novinky:
blueglobe již v EMC
ATCA systémy 3. generace
Varistar - nové příslušenství ke skříním
PMAFIX PRO - nová generace ochranných hadic


19.09.2006

PMAFIX Pro

Firma PMA představila na veletrhu InnoTrans 2006 nový výrobek PMAFIX Pro. Spojením pouze dvou elementů dosahuje tato nová koncovka krytí DIN IP69K.
Více informací naleznete zde.

 


13.09.2006

PMA

Firma PMA představuje nový produkt PMAFIXpro, více na www.pma.ch

 

 

 


20.06.2006

Nový katalog firmy BOPLA

Konstrukční katalog dílů BOPLA, the red book vydání  2006/2008 je k dispozici. Katalog obsahuje nové krabičky Unimas pro menší elektronické aplikace a do celkového katalogu byly zařazeny výrobky CombiNorm, BOCARD a BOS-Ecoline.


Aktuální novinky